Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Сирійське місто Телль звільнене від бойовиків

3 грудня 2016, 09:11

Частина бойовиків скористалася наданою амністією, і вирішила повернутися до мирного життя

Фото: AFP

Фото: AFP

БойовикививеденізсирійськогомістаТелль(в12кмна північвідДамаска)за угодоюпролокальномупримирення,повідомивновиннийпортал"Суріяаль-Ен"з посиланнямнаджереловкомісії знаціональної згоди.

Зайогословами,тількичастинабойовиківскористаласянаданоюамністією,івирішилаповернутисядомирного життя,іншірадикаливважали за кращевиїхатизісвоїмисім'яминаавтобусахвпровінціюІдліб.Всьогомістопокинуло2,5 тисячі осіб.Передцимбойовикиздализброю сирійськійармії
.

Фото: У щоперетвориласяСиріязарокитривалої війни

УТеллі,депроживаєпонад700 тисячосіб,неодноразовомісцевіжителівлаштовувалидемонстрації,вимагаючивідзбройнихугрупованьпокинутинаселенийпункт.

Реклама

Ранішеповідомлялося,щобойовики,які утримувалимістоТелльв12кмна північвідДамаска,вп'ятницюпочализалишатицейнаселенийпунктврамкахугодизвладоюпролокальнеперемир'я.

В тренді
Не палити й не пити: в ВООЗ сказали, чого не можна робити в самоізоляції

Крімтого,напередоднізаключнагрупабойовиківпокинуларазомзісвоїмисім'яминаселенийпунктХан-ель-Шейх,що знаходитьна північний західвідДамаска,врамкахугодизвладоюпролокальномуперемир'я.Першаздвохгрупбойовиківразомзісвоїмисім'ямипокинуланаселенийпунктХан-ель-Шейх29 листопада.


Всі подробиці в спецтемі Війна в Сирії

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...