Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

ЗМІ: в штабі Клінтон вкрали ноутбуки з секретними даними

6 листопада 2016, 03:02

Влада вважає, що в комп'ютерах міститься важлива інформація, що стосується заходів "в рамках передвиборної кампанії колишньої першої леді"

Хілларі Клінтон. Фото: AFP

Хілларі Клінтон. Фото: AFP

ТриноутбукавикралиупрацівниківпередвиборногоштабукандидатавпрезидентиСШАвідДемократичноїпартіїХілларіКлінтонвамериканськомумістіФіладельфія,передає УННз посиланнямнаCBS.

Крадіжкасталасявп'ятницюблизько 20:00за часомСхідногоузбережжя.Чотири співробітникиштабуКлінтонприпаркувалисвійпозашляховикнавулиці.Коливониповернулисяприблизночерезгодину,товиявили,щобічнескломашинирозбите,атрирюкзаказноутбукамиіособистимиречамизникли.

Влада вважає,щовкомп'ютерахміститьсяважливаінформація,що стосуєтьсязаходів"врамкахпередвиборноїкампаніїколишньоїпершоїледі".Секретнаслужба,що відповідаєзабезпекупершихосібдержавиікандидатіввпрезиденти,атакожМіністерствонацбезпекипідключилисядорозслідуваннякрадіжки.

Якповідомлялося,кандидатвпрезидентиСШАХілларіКлінтонв 2009 роцівідправилалистсвоїйдочціЧелсі,що міститьконфіденційнуінформацію.

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...