Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Столтенберг: НАТО може розміщувати свої війська де завгодно

6 жовтня 2014, 03:28

На тлі української кризи НАТО значно посилила активність біля своїх східних кордонів

Йенс Столтенберг, фото AFP

Йенс Столтенберг, фото AFP

ГенсекНАТОЙенсСтолтенберг,який прибувз візитомдо Польщі,заявив,щоальянсможерозміщуватисвоївійськадезавгодно.Про цевінзаявивпольськоготелеканалуTVP Info.

Натліукраїнської кризиНАТОзначнопосилилаактивністьусвоїхсхіднихкордонів ізаявилапро намірстворитивисокомобільніпередовугрупу своїхСилреагування,інфраструктурудляякихпередбачається створититакожу СхіднійЄвропі.Росіязаявилапро безпрецедентне зростаннявійськової активностіНАТОвЄвропі.

"Наступного рокуна зустрічіміністрівмиприймеморішення щодоСилшвидкогореагування,аленавіть першніж вонибудуть створені, уНАТОібезтогопотужнаармія.Миможеморозміститиїї,де б ми незахотіли",-сказавСтолтенберг.

У зв'язку зситуацієюнавколоУкраїниНАТОприйняларядзаходів,якіальянспояснюєнеобхідністюзабезпечити безпекукраїн-учасниць.Були посиленімісіїповітряногопатрулюваннякраїнПрибалтики(вальянсіз2004),літакизрадіолокаційнимобладнаннямздійснюють регулярніпольотинадПольщею(вступилав1999) іРумунією(вступилав2004),введено додатковікорабліНАТОвБалтійськеіСередземнеморя.Крімтого,альянсзаявивпро збільшенняпостійної присутностіперсоналу,розширення програминавчань,зміцненнісистемиранньогооповіщення.

Колишнійнорвезькийпрем'єрСтолтенбергвступив на посадугенсекаНАТО1 жовтня,рішенняпро його призначеннябулоприйнятовберезні.Повноваженняпопередньогогенсека,данськогоекс-прем'єраАндерсаФогРасмуссена,якийзайнявцейпоствквітні 2009 року,закінчилися30 вересня.

РекламаЧитайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...