Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Українська криза і "арабська весна" показали слабкість ЄС – Сікорський

8 травня 2014, 17:19

Європа опинилася в найглибшій кризі з часів падіння СРСР

Радослав Сікорський. Фото: euroradio.fm

Радослав Сікорський. Фото: euroradio.fm

Європаопинилася внайглибшій кризіз часів падіннякомунізму.Про це підчас виступув польськомуСеймізаявив міністр закордоннихсправ ПольщіРадославСікорський.

"РосійськідіївУкраїніруйнуютьпринципивзаємногомирногоспівіснування народів...Міжнароднакон'юнктурапосусідствупогіршилася.Ми є свідкамикризинедалековід кордону Польщі.Відбуваютьсявійськові дії,наслідки якихвідчуваютьсяне лише в нашійкраїніі Європі,але в усьому світі",- сказав міністр
.

Сікорськийзазначив,щоПольщабудевідстоюватимир у Європі,відповідно до СтатутуООНіГельсінських угод.

"ВикористанняРосією військовоїсиливУкраїніє незаконним іполітичнонебезпечним",- підкресливполітик.Він зазначив,що польськаполітика щодо Росіїнадалібазуватиметьсянапринципі"Розумпередсилою
".

Реклама

"Українасталажертвою російськоїагресії.Під виглядомзахиступравросійської меншини, Росія захопила Крима сьогодні дестабілізує Східну Україну. Дії Росії суперечать основам міжнародного права", – підкреслив Сікорський.

На його переконання, в Україні триває "дивна війна", а також глобальна інформаційна війна.

Сікорський звернув увагу на те, що здатність Європейського союзу реагувати на кризові ситуації є надалі обмеженою – на прикладі української кризи та "арабської весни". Сікорський додав, що в Євросоюзі не вистачає механізмів солідарності, які захищали б об'єднану Європу перед торговим ембарго або енергетичним шантажем.

Раніше
Сікорський заявив, що РФготуєУкраїніфедераціюна зразокБоснії,а не США.

В тренді
Бізнес як податкове м'ясо: чому 2020-ті стануть у Росії роками повної безнадії

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...