Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Асад – не чоловік, а монстр. Трамп пояснив, чому США завдали ракетного удару по Сирії

14 квітня 2018, 15:23

Злісна і жалюгідна атака залишила матерів і батьків, немовлят і дітей помирати в муках, каже господар Білого дому

Дональд Трамп. Фото: AFP

Дональд Трамп. Фото: AFP

Після того як коаліція США, Франції і Великобританії завдала ракетних ударів по об'єктах хімічної інфраструктури диктатора Башара Асада в якості відповіді на хімічну атаку в місті Дума, американський лідер Дональд Трамп заявив про готовність продовжувати бомбити сили Асада в разі нових хіматак проти мирного населення.

Про це йдеться в повідомленні Білого дому.

"Я наказав збройним силам Сполучених Штатів здійснити точні удари по цілях, пов'язаних з бойовим хімічним потенціалом сирійського диктатора Башара аль-Асада", – підкреслив Трамп і зазначив, що операція здійснювалася спільно зі збройними силами Великобританії і Франції.

"Минулої суботи режим Асада знову застосував хімічну зброю, щоб здійснити масове вбивство невинних цивільних. На цей раз в місті Дума неподалік від сирійської столиці Дамаска", – нагадав Трамп
.

"Зліснаіжалюгіднаатаказалишиламатерівібатьків,немовлятідітейпомиративмукахізадихатисявіднестачіповітря.Це недіїчоловіка-цезлочинимонстра",-підкресливпрезидентСША.

"Метанашихзаходівполягаєу встановленніміцногостримуючогофакторапротивиробництва,поширенняізастосуванняхімічної зброї",-пояснивТрамп.

Зайогословами,стратегіястримуваннявідповідаєнаціональнимінтересамСполученихШтатів.

"ЗагальнавідповідьАмерики,ВеликобританіїтаФранціїназазначенізлочиниоб'єднаєвсіінструментинашихнаціональнихпотужностей-військових,економічнихідипломатичних",-заявивТрамп.
"Миготовіпідтримуватизаходиз реагування,покисирійськийрежимне припинитьзастосуваннязаборонениххімічнихречовин",-зазначивглаваБілого дому.

"Ятакожвцейвечірмаюповідомленнядо двох урядів,найбільшвідповідальнихзапідтримку,озброєнняіфінансуваннязлочинногорежимуАсада.УІрануіРосіїяпитаю:щозадержавахочебутипов'язаноюзмасовимвбивствомневиннихчоловіків,жінокідітей?",-сказавТрамп.

ПрезидентСШАвважає,щовисновкищодокраїнвсвітіможнаробитинаосновідрузів,зякимивонимаютьсправу.

"Жодна державане можематиуспіхувдовгостроковійперспективішляхомсприяннянегіднимрежимам,грубимтиранамівбивцямдиктаторам",-підкресливТрамп.

Реклама

"У 2013 роціпрезидентПутінійогоурядпообіцялисвіту,щовонигарантуютьліквідаціюсирійської хімічноїзброї.ОстанняатакаАсадаісьогоднішнявідповідь-єпрямимрезультатомнездатностіРосіїстриматиобіцянку",-підкресливпрезидентСША.

В тренді
"Трамп піде на звалище історії": ХАМАС нервово відреагував на "угоду століття" щодо Палестини

"Росіяповиннавирішити,чи продовжитьвонацейтемнийшлях,абоприєднаєтьсядо цивілізованих державяксила,якавиступаєзастабільністьімир.Сподіваюся,щоодного разумипорозуміємосязРосією,іможенавітьзІраном",-додавТрамп.

Нагадаємо,щоударзахідної коаліціїставвідповіддюрежимуБашараАсадазахімічнуатакувДумі(провінціяСхіднаГутавСирії),під часякої загинуло мінімум 70 мирних жителів, а ще близько тисячі отримали отруєння.

Ракетний удар коаліції в Сирії підтримали Японія, НАТО і Євросоюз, а секретар РНБО України Олександр Турчинов назвав його "справедливим покаранням"

Всі подробиці в спецтемі Війна в Сирії

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...