Росія звикла, що їй багато що сходить з рук – Волкер

23 вересня 2017, 10:59

За словами спецпредставника США, Росія сподівалася, що з Трампом можна буде легко домовитися

Курт Волкер. Фото: yes-ukraine.org

Курт Волкер. Фото: yes-ukraine.org

ПрезидентСШАДональдТрампготовийзбудуватисильнупозиціюу відносинахзРосією,спираючисьназагальніпринципибезпекиізахистамериканськихнаціональнихінтересів.Про цевінтерв'ю ZN.UA заявив СпецпредставникДерждепуСШАз питаньУкраїниКуртУолкер.

"Ядумаю,щопрезидентТрампготовийзбудуватисильнупозицію.Цяпозиціябазуєтьсянатрьохфакторах-підтримцііснуючихправилгри,підтримцізагальнихпринципівбезпекиізахистінаціональнихінтересівСША",-вказавдипломат.

ВінтерпретаціїВолкера,подібнупозиціюне слідрозглядати,якантиросійську.

"ХібащоРосіязробитьвибірна користьтого,щобстатиантагоністомСполученихШтатів.ПрезидентТрамп,власне,хочетого,про щоізаявляв,-порозумітисязРосією.АледляцьогосамаРосіяповинназмінитиповедінку,до якоївонавжезвикла",-підкреслюєвін.

Волкер,втой жечас,зазначив,щозаостанніпівторарокуфункціонуванняпопередньоїамериканськоїадміністраціїросійськавладатрохизвикладо того,щоїйбагато що сходитьзрук.

Реклама

В тренді
Багато загиблих і поранених: США третій день охоплені масовими бунтами

"ВходіостанніхпрезидентськихвиборіввСШАвонине приховувалисвоїхочікувань:новуадміністраціюочолитьлюдина, якаславитьсясвоєю майстерністюукладатиугоди,ізнею можнабуделегкодомовитися.Однакцьогоне сталося",-констатувавдипломат.

Нагадаємо, 21 вересня президент України Петро Порошенко зустрівся з президентом США Дональдом Трампом на полях Генеральної Асамблеї ООН в Нью-ЙоркуПереговоритривалиблизькогодини.Убралиучастьвіце-президентСШАМайклПенс,державнийсекретарРексТіллерсоніспецпредставникДерждепартаментупо УкраїніКуртВолкер,міністрзакордонних справУкраїниПавлоКлімкін,постійнийпредставникУкраїнивООНВолодимирЄльченкотапосолУкраїни у Вашингтоні Валерій Чалий.

ПісляпереговорівзТрампомПорошенкозаявив,щоСШАпідтримуютьвведенняміжнародногомиротворчогоконтингентувДонбас,атакожпозитивновідгукнувсяпро рівеньдвосторонньогоспівробітництва,зокрема,всферібезпекиіоборони.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти