Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Трамп про зустріч з Путіним: у нас є потенціал для дуже хороших відносин

12 листопада 2017, 02:31

На думку Трампа, у нього і у російського президента "дуже хороший настрій по відношенню один до одного і хороші відносини, зважаючи на те, що не особливо знаємо один одного"


Дональд Трамп і Володимир Путін,

Дональд Трамп і Володимир Путін,

ПрезидентСШАДональдТрампрозповівпро планипровестизустрічзросійськимлідеромВолодимиромПутіним.

"Унасбудезустріч.Ядумаю,щоунасєпотенціалдлядужехорошихвідносин.Яне знаюйоготаксамо добре,якпрезидента(Китаю-ІФ)СіЦзіньпіна,томущознимяпровівбагаточасу,аледумаю,щоунасєпотенціалдлядуже-дужехорошихвідносин",-сказавТрампжурналістам,відповідаючинапитання,чи єуньогопланищодонаступної зустрічізПутіним
.

На думкуТрампа,уньогоіуросійськогопрезидента"дужехорошийнастрійповідношеннюодин до одногоіхорошівідносини,зважаючи на те,щоне особливознаємоодин одного".

"Унас,знаєте,єхорошийнастрійнате,щобвирішуватипитання",-зазначивпрезидентСША.

Такожамериканськийлідервважає,щоуекс-президентаСШАБаракаОбамиіколишньогокандидатавпрезидентиіекс-держсекретаряХілларіКлінтонне вийшлоналагодитивідносинизРосієючерез те,щоміжнимиіпрезидентомРФне було"хімії".

"ЩостосуєтьсявідміннихвідносинабонавітьхорошихвідносинзпрезидентомРосії-Хілларі(Клінтон-Ред.)намагалася,алеїйне вдалося.Ніхтоне згадуєце.Вони(демократи-Ред.)поводятьсятак,нібивсежахливо.Вонажнатискалана"кнопкуперезавантаження".Обаманамагавсяіпровалився.У ньогоне могловийти,томущоне було"хімії".Унихне булоправильної"хімії".ізнаєтещо,яцерозумію,томущоздеякимилюдьмиіумене"хімії"немає",-сказаввінжурналістам.

Зайогословами,удемократівне вийшлоналагодитивідносинизРосією,"томущоне вистачилонацеталанту".

Реклама

В тренді
Посла Росії викликали "на килим" в Німеччині: росіянам загрожують нові санкції

10 листопада, Путін і Трамп зустрілися на церемонії фотографування. Трамп підійшов до Путіна. Вонипривітали один одного,протягомдекількохсекундвонипосміхалисяітиснули один одномуруки.

Ще одна зустріч відбулася в суботу, за інформацієюЗМІ,президентиРФіСШАкороткопоспілкувалисянашляхунацеремоніюфотографуваннялідеріву другий деньсаміту.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...