Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Зустріч Трампа-Путіна і військові успіхи асадівців і росіян: ТОП-5 подій в світі

7 липня 2018, 17:30

У Великобританії розслідують новий отруєння "Новачком", ЄС вирішив продовжити санкції проти Росії, а Молдову позбавили макрофінансової допомоги


Дональд Трамп і Володимир Путін.&am

Дональд Трамп і Володимир Путін.&am

Сайті"Сегодня"зібравТОП-5 найбільшзначущихподійсвітовоїполітикитижня, що минає.

Зустріч Трампа і Путіна

Протягомтижня, що минаєсвітовагромадськістьобговорюваламайбутню зустрічпрезидентівСШАіРосіїДональдаТрампаіВолодимираПутіна.Якочікуєтьсяпереговоривідбудуться16 липня вГельсінкіпіслясамітуНАТО.

Якповідомиврадник знаціональноїбезпекипрезидентаСШАДжонБолтон, центральним елементом зустрічі буде питання врегулювання в Сирії івитісненняіранськихсилзкраїни.
ЗасловамиБолтона,встановленийпорядок деннийзустрічівключаєвсеберозширену зустрічодиннаодин,щовикликаєзанепокоєннясереддеякихофіційнихосібСШАз приводупоступок,якіможутьбутизроблені.

"Ніхто не знає, що зробить Трамп, коли він буде в кімнаті з Путіним. Це стосується практично всіх питань", - сказав він
.
ЗасловамиамериканськогопославРФЙонаХантсмена,ДональдТрампна зустрічі з Володимиром Путіним підніме тему "ворожої діяльності Росії".

"Президент (Трамп) вірить, що добрі стосунки з Росією пішли б на благо і Америці, і Росії, але м'яч зараз на боці Росії і президент далі буде вимагати від Росії нести відповідальність за свою ворожу діяльність", – зазначив дипломат.

ЗасловамиХантсмена,це ж питанняпрезидентСШАпідніменазустрічізлідерамикраїнНАТО,якапередуєйогозустрічзПутіним16 липня вГельсінкі.

Ескалація в Сирії

Масованіудари,яківійськасирійськогодиктатораБашараАсадаза підтримкиросійськоїавіаціїздійснилиповпровінціїДераанапівдніСирії,змусилиопозиціюпокинутицейрегіоніпереміститьсявпровінціюІдлібнапівночіСирії.

Дераазалишаласяоднимзостанніхрегіонів,якийпіслясемироківгромадянськоївійнивСиріїконтролюютьповстанці.НаступсирійськоїарміївпровінціїДераапочався19 червня.Зтихпір,за данимиООН,близько330 тисяч осібзмушенібулирятуватисявтечею.Близько40 тисячзнихвтеклидо кордонузЙорданією.

Урядцієїкраїни,дезнаходятьсябільше660 тисячсирійськихбіженців,заявило,щоможливостідлянаданняпритулкувичерпані,ізакрив кордон.

Післявиведеннявійськопозиції
на сирійсько-йорданському кордоні розміститься військова поліція Росії.

Нове отруєння "Новачком"

УВеликобританіїсталося нове отруєння,вякомупідозрюють Росію.УмістечкуЕймсбері,якезнаходитьсянедалековідСолсбері,девберезнібувотруєнийподвійнийагентГРУібританськихспецслужбСергійСкрипальійогодочка,двоєбританцівбулиотруєніізараззнаходятьсявкритичномустані.Якіу випадку зіСкрипалями,експертиз'ясували,щовонибулиотруєнінервово-паралітичноюречовиною"Новачок".

ЛондонзвинувачуєМосквувпричетностідо отруєнняСкрипалів,ітепервимагає пояснень стосовно нового отуєння.
"Прийшов час російській державі виступити і чітко пояснити, що сталося", – заявив глава МВС Великобританії Саджид Джавід

Джавідповідомив,щоЛондонпроведеконсультаціїзсоюзникамипро можливу відповідьРосіїнаостаннійвипадокотруєннявУілтширі.

Продовження антиросійських санкцій

На цьому тижні Рада ЄС продовжила ще на шість місяців економічні санкції проти Росії, терміндіїякихзакінчуєтьсявкінцілипня.Про цеповідомилавчетвер прес-службаРадиЄС.

Реклама

"5 липня 2018 року Рада продовжила економічні санкції, націлені на специфічні сектори російської економіки, до 31 січня 2019 року", – йдеться в заяві.

СанкціїпротиРФпродовжуютьвзв'язкузвідсутністюпрогресущодо виконанняМінськихугод.

Покарання Молдови

ВЄС незадоволеніситуацієювМолдові,івирішилипризупинитинаданнямакрофінансовоїдопомогикраїні.

Рішенняухвалили черезскасованірезультативиборівмераКишинева.

Прицьому,якзаявилаверховнийпредставникЄС із закордоннихсправ і політикибезпекиФедеріка Могеріні,продовженнямакрофінасовоїдопомогиМолдовіз бокуЄвропейськогоСоюзубудезалежативідвиконаннякраїноюнизкиполітичнихумов.

Могерінінагадала,щовиплатиза програмоюмакрофінансовоїдопомогизалежатьвіддвохречей
:
  • успішневиконанняконкретнихзаходівекономічноїполітики,викладенихвмеморандуміпро взаєморозуміння-іїхЄСвважаєвиконаними;
  • виконанняполітичнихпередумов,пов'язанихзповагоюдо демократичнихмеханізмів,верховенства права і правлюдини.

"Після визнання недійсними виборів міського голови політичні передумови не були виконані. В цій ситуації було прийнято рішення призупинити виплату першого траншу макрофінансової допомоги, поки не будуть виконані політичні передумови для нашої допомоги. І ми сподіваємося, що це може статися незабаром. Чим швидше тим краще. Але це повинно статися", – сказала Могеріні.

В тренді
У Канаді – гігантська автокатастрофа, а в Німеччині – теракт: головні події світу

В Молдові вже відреагували на фінансовий ультиматум ЄС.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...