Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У Данії дозволили публічно спалювати Корани і Біблії

3 червня 2017, 19:08

Данія залишалася єдиною скандинавською країною, в якій діяв закон про богохульство


Данія скасувала закон про богохульство, прийнятий

Данія скасувала закон про богохульство, прийнятий

Данія скасувала закон про богохульство, прийнятий більше 300 років тому, повідомляє The Guardian. У країні більше не будуть переслідувати за публічну образу релігійних предметів і символів, в тому числі за спалення священних книг, таких як Коран і Біблія.

У парламенті королівства пояснили, що не бачать необхідності в спеціальних законах, що захищають віру від тих чи інших відкритих висловлювань. "Релігія не повинна диктувати те, що дозволено, і те, що заборонено заявляти публічно. Це дає їй абсолютно несправедливий пріоритет в суспільстві", – сказав депутат Бруно Джерап, який запропонував скасувати закон.

При цьому прямі погрози, принизливі висловлювання, залякування та інші агресивні дії на адресу людей через їхні релігійні переконання як і раніше караються.

Читайте також: В США посадили пастора, який спалив Коран

Реклама

Якзазначаєвидання,вкраїніприпинилисудовийпроцесстосовнодатчанина,якийв 2015 роціопублікувавнаFacebookвідеозактомспаленняКорану.Вінповиненбувпостатипередсудомнанаступному тижні.

Даніязалишаласяєдиноюскандинавськоюкраїною,вякійдіявзаконпро богохульство(з 1683року).Вінпередбачавпокараннядочотирьохмісяцівв'язниці,алебільшістьпорушниківвідбуваласьштрафами.

В тренді
Ризик великої війни з Україною знижується: експерт про плани Путіна
Володимир Путін
Заостанні80роківзаконвкоролівствізастосовувавсялишекілька разів:наприклад,в 2005році черезкарикатуринапророкаМухаммедаводному здатськихЗМІ,ав 1946році -черезобрядхрещеннянабалі-маскараді.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...