У Китаї запрацювала найбільша в світі плавуча електростанція

27 травня 2017, 08:24

Плавучі електростанції з кожним роком стають дедалі популярнішими: вони володіють унікальним дизайном, а ще під їх будівництво не потрібно шукати землю

Фото: Digital Trends

Фото: Digital Trends

УКитаїоголосилипро відкриттянайбільшоївсвітіплавучоїелектростанції.Новастанція,розробленаінженерамикомпаніїSungrow,має потужність40мегават.ЇїуспішнопідключилипоблизумістаХуайнань.Електростанціюпобудуваливранішепокинутіймісцевості,деранішевидобували вугілля-районзатопило,причомувисотаводивдеякихмісцяхдосягла10метрів,-передає "Популярна Механіка".

КомбінованийблокSunBox PVS-8M/16M-W,що поставляєтьсякомпанієюSungrow,розробленийспеціальнодляплавучихелектростанцій-вінстабільнопрацюєвсередовищізвисокимрівнемвологості.

Засловамипредставниківкомпанії,завдяки тому,щостанціязнаходитьсянаводі,вонане тількиефективновикористовуєзанедбанумісцевість,не витрачаючиприцьомудорогуземлю,а йзменшуєвипаровуваннязрезервуарів,атакожохолоджуєповітря.

До слова,плавучіелектростанціїзкожнимрокомстаютьдедалі популярнішими:вониволодіють унікальнимдизайном,ащепідїхбудівництвоне потрібношукатиземлю.Китайціхочутьзбільшитикількістьенергії,якувониотримуютьвідплавучихелектростанцій,до20%вжечерезтри роки.

В тренді
Багато загиблих і поранених: США третій день охоплені масовими бунтами

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти