Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У Москві пройде мітинг "за змінюваність влади" в Росії

20 вересня 2015, 10:57

Акція розпочнеться о 17.00 за київським часом в одному зі спальних районів Москви

Сьогодні в Москві пройдуть хода і мітинг «за змінюваність

Сьогодні в Москві пройдуть хода і мітинг «за змінюваність

Сьогоднів Москві пройдутьсанкціонованімерієюросійської столиціходу і мітинг"зазмінюваністьвлади"в Росії врічницютак званої "рокіровки", коли20 вересня 2011було оголошено, щоВолодимир Путін, який обіймав тодіпосаду прем'єра,будевтретє балотуватисявпрезиденти, аДмитро Медведєву разі його перемогистанеглавою уряду.

Організатори акції, в заходіочікується участь40тис. осіб,пише УНІАН. На даниймомент настарицізаходи вFacebookзаявили про готовністьвийти на вулицюбільше 8тис. осіб.

Акція розпочнеться о17.00за київським часомв одному зі спальнихрайонів Москви,біля метро "Мар'їно", вулицяПерерва,55.

"Чотири роки тому, 24 вересня2011 року,на з'їзді"Єдиної Росії"Путін і Медведєвоголосили про"рокіровочку", поставившивсю країнуперед фактом: влада вРосії остаточноузурпованаі розцінюєтьсяяк довічнеправочинногоправителя.Утримання владисталоєдиним сенсомвсіх дійдержавних органів.20-говересня 2015ми виходимо намітинг,щоб вимагатизмінюваностівлади", -заявляють організатори.

Реклама

Учасники акції мають намірзажадати"безумовний" доступна вибори дляопозиції,припинення війни,скасуванняцензури,звільнення політв'язнівіборотьби з корупцією.

Як заявивросійський опозиціонерОлексій Навальний,"огиднашахрайськаакціядвохшахраїв, вчиненана з'їздішахраїв, сталаповоротною точкою вновій історіїРосії".

В тренді
На МКС зламалися туалети, а наркокартелі остаточно "дістали" Трампа: головні новини світу

"Якщодо 24 вересня2011 року можнабуло говорити, щовлада тримаєтьсянацензурі,брехня іобман,але, принаймні, сама ідеяперіодичноїзміни владипублічносумніву непіддавалася, то після-узурпаціяі подальшедовічнеутримання владиПутіним і йогобізнес-партнерамистало сенсомвсіхрішень і дійдержавноїмашини", – вважаєНавальний.

Він переконаний, щодля утримання ізміцненнявладивикористовується все- "відвійниітелепропагандидополітв'язнів ідурниць, на кшталтзнищенняпродуктів".Фальсифікаціїнавиборах в Держдуму в2011 році,що остаточнопозбавиливладулегітимності, сталипрямим наслідкомтієї "рокіровочки", додавопозиціонер.

"Загальнихманіфестаційу Москві небуло півроку- з часувбивстваБорисаНємцова.Великогомітингуу нас не булороки півтора", – сказавНавальний.

"Намявноварто зібратися, обговоритиважливі речіі продемонструватицим дивнимлюдям, які вважають, що у ниху приватній власностіможе перебуватиціла країна,що ми тежтутживемо імиякось недужепланувалижити вмонархії",- додав він.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...