Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

В Петербурзі вимагають покарати вбивць собак

4 жовтня 2014, 21:32

Городяни провели акцію

 

Городяни прийшли на

  Городяни прийшли на

Акція"Порожнійповодок" пройшланаМарсовомуполівПетербурзі.Траурнаакція,вякій взялиучасть більше200осіб, відбуласявпам'ятьтаксиГошіта іншихсобак,загиблихвідотруєньотрутою,розкиданихдогхантерівнавулицях івпаркахміста, передає mr7.ru.

Людистоять зпорожнімиповодками,нарукахтримаютьмаленькихсобачок.Деякіприйшлизфотографіямисвоїх вихованців,якібулиотруєнідогхантерами.

"Централізованостатистиканікимне збирається.Однак,за наявнимиу насвідомостями,зібранимнафорумахівсоціальнихмережах,тільки у вереснізагинуло кількадесятківсобак",-розповілаІТАР-ТАРСпредставник громадськоїорганізації "Такс-Альянс" ЮліяЖукова.За їїсловами,заразвмісті та областійдемасове цькуваннятварин.

Реклама

ДепутатБорисВишневськийпишевсоцмережі,що тількизаостаннікількадніввТаврійськомусадувідрозсипанихціанідівгинулодо п'ятисобакщодня.Депутатрозповів,щоу нього теж єсобака,і вінвсілякопідтримуєакцію.

В тренді
Світ протистоїть коронавірусу: онлайн-карта 29 березня і всі подробиці

За даними управлінняветеринаріїПетербурга,вмісті близько300 тисячдомашніхсобакі близько700бродячих.Згідно з відомостями,зібраниморганізацією "РосійськийРетриверКлуб",з2010по 2013рік у містібулоотруєноблизькотисячісобак.

"Мивимагаємозупинитизлочиннудіяльністьдогхантерів.Вониповинніпонестизаслужене покаранняізнаходитися нена волівсоціумі,девонипредставляютьсуспільну небезпеку,авмісцях ув'язненняабовспеціальнихлікувальнихустановах",-сказановзверненніорганізації "Такс-Альянс".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...