У Росії створюється літак з лазерною зброєю

24 вересня 2016, 17:23

Спроби створити літаючий лазер робилися ще за радянських часів

Росія веде роботи над літаком, оснащеним лазерним озброєнням нового

Росія веде роботи над літаком, оснащеним лазерним озброєнням нового

ВРосіїплануютьстворитиновийбойовийлітакА-60,якийзможезнищуватиоб'єктипротивниказа допомогоювисокоточноїлазера.

Про цеповідомиввсуботу
ТАСС  радникпершогозаступникагенеральногодиректораКонцерну"Радіоелектроннітехнології"розробляєйогобортовийкомплексоборони,ВолодимирМіхєєв.

"Уньогобуденадхточнанавігація,аджещобвузькіпроменізброїцьоголітакапотрапляливоб'єкти,екіпажповинензвисокоюточністювизначатимісце розташуваннявпросторі",-розповівМіхєєв.

ЗасловамиМіхєєва,зброяА-60буденастількипотужною,щовіднеїдоведетьсязахищатиісамлітак."Мирозуміємо,щоавіонікуданоголітаканеобхіднодопрацьовуватипідтізавдання,дляякихвінпризначений. Оскількицейлітакбудематинабортусиловілазери,миповиннізахиститивсісистемижиттєзабезпеченняповітряногосуднавідвпливувласної зброї",-поясниввін.

Реклама

Засловамифахівця,набудь-якомулітальномуапаратіпереважнабільшістьавіонікипроводитьсяКРЕТ.Новийлітакєсутоспеціальним,томунайогобортубудепотужнасистемаелектроживленнятазахистувідрадіоелектронноговпливупротивника.

В тренді
Історична подія: SpaceX і NASA запустили людей в космос

Нагадаємо,спробистворитилітаючийлазерробилисящеза радянських часів.ПершийекземплярлітакаА-60,створеногонабазіІл-76МД,піднявсявповітряв1981 році.Кількароків томуЗМІповідомляли,щопроектбуввідновлений.

РоботинадавіаційнимлазеромвелисяівСША,протевкінці 2011 рокупрограма,врамкахякоїбувстворенийекспериментальнийбойовийлітакBoeing YAL-1,булазгорнута.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти