Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У Росії заявили про близькість світоглядних принципів Трампа і Путіна

13 листопада 2016, 12:10

Спікер Держдуми РФ зазначив, що принципи нового президента США дуже близькі Росії

В'ячеслав Володін. Фото: ТАСС

В'ячеслав Володін. Фото: ТАСС

ГоловаДерждумиРФВ'ячеславВолодінвважає,щопозиціяДональдаТрампащодоборотьбизтероризмом,вибудовуванняконструктивнихросійсько-американськихвідносинівідстоюваннянаціональнихінтересів,схожазпозицієюпрезидентаРФВолодимираПутіна.Таку думкуспікерДерждумивисловиввінтерв'ютелеканалу НТВ.

"Рівно те, про що він (Трамп – Ред.) говорив, каже наш президент. Наш президент говорить про боротьбу з тероризмом, наш президент говорить про відстоювання інтересів нашої країни, при цьому з урахуванням інтересів інших країн. Наш президент говорив про зближення позицій і постійно говорить про це", – сказав він. "Дуже багато таких точок перетину і дуже багато схожих позицій у Путіна і Трампа. Чи буде Трамп слідувати тим заявам, які він зробив, покаже час. Сьогодні дійсно складно про це говорити, але можливості такі у Трампа є", – додав Володін.

СпікерДерждумиРФзазначив,щосвітоглядніпринципиновогопрезидентаСШАвпитаннях"вибудовуваннявідносинконструктивнихіповажнихповідношеннюодин до одного"такождужеблизькіРФ."Ну,і,звичайно,позиціяйогояклюдини, якалюбитьсвоюкраїнуівідстоюєінтереси,вонанамблизька",-зазначивВолодін.

Реклама

"Важливовідновитидовіру,важливовідновитиповагу.Якщоцебудезроблено,багато чого можназробити.ЯкщоТрамппочнереалізовувативжиттяте,щоговорив,звичайно,змінитьситуаціювкорені,-резюмувавглаванижньоїпалатипарламентуРФ.-Поключових питанняхтакогозближенняпозиційміжпрезидентамиРосіїіСШАне булоніколи".

В тренді
Бізнес як податкове м'ясо: чому 2020-ті стануть у Росії роками повної безнадії

Нагадаємо,вСША 8листопада відбулисязагальні вибори.За результатамиголосуваннякандидатвідРеспубліканськоїпартіїТрампотримавбільше 270голосіввибірниківібувобранийпрезидентомСША.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...