У США зацікавилися виробництвом автоматів Калашникова – ЗМІ

11 червня 2016, 19:22

Спецназ США хотів би отримати партії автомата Калашникова та іншої "нестандартної" зброї

Автомат Калашникова. Фото: youtube.com

Автомат Калашникова. Фото: youtube.com

За данимиЗМІПентагонрозпочав пошукикомпанії,яказмоглабвиготовитианалогиросійськогострілецькогоозброєння.Перш за всемовайдепро автоматКалашникова.Більштого,за деякимиданимикомандуванняспеціальнимиопераціямиарміїСША(SOCOM)вжерозмістилоподібнузаявкунасайтіфедеральнихконтрактів.

Цюінформаціюпідтвердивгазеті Washington PostпредставникSOCOMМеттАллен(Matt Allen),-передає "РИА Новости". Зайогословами,зараздійсновивчаютьсяможливостіспівпрацізкомпаніями,якімоглибвироблятиросійськеозброєння.СпецназСШАхотівбиотриматипартіїавтоматаКалашниковатаіншої"нестандартної"дляСШАісоюзниківпоНАТОзброї.

"Щостосуєтьсяцьогозапитунапошук,мидосліджуємоможливостітаздібностівиробничихбаз(США)назбіркутихтипівозброєння,яківикористовуютьбагатонашихзарубіжнихпартнерів",-сказавАллен.

Реклама

Під"нестандартною"зброєюрозумієтьсяавтоматАК,снайперськагвинтівкаСВД,російськікулеметисередньогоівеликогокалібру,атакожавіаозброєннякалібру14,5мм,пишевидання.

В тренді
Трамп готовий кинути армію на протестувальників: з'явилася реакція Пентагону

ЗасловамиАллена,виробництвотакої зброїамериканськимикомпаніямибудене тількихорошимвикористаннямбюджетнихкоштів,а йпозитивнопозначитьсяназарубіжнихпартнерах,якимподібна зброябільшзнайома.

Вінпідкреслив,щопокиневідомо,якою будевартістьвиробленоївСША"нестандартної"зброї,наскількивонабудедоступноюіякісною.ЦяініціативадозволитьурядуСШАкращеконтролювативиробництвоідистрибуціютакої зброї.

АвтоматКалашникова(АК)єзагальновійськовоюзброєю,прийнятимнаозброєннявСРСРв1949 році.АвтоматбуврозробленийМихайломКалашниковим.На даниймоментАКірізнійогомодифікаціїєнайпоширенішимстрілецькоюзброєювсвіті.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти