Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У США зацікавилися виробництвом автоматів Калашникова – ЗМІ

11 червня 2016, 19:22

Спецназ США хотів би отримати партії автомата Калашникова та іншої "нестандартної" зброї

Автомат Калашникова. Фото: youtube.com

Автомат Калашникова. Фото: youtube.com

За данимиЗМІПентагонрозпочав пошукикомпанії,яказмоглабвиготовитианалогиросійськогострілецькогоозброєння.Перш за всемовайдепро автоматКалашникова.Більштого,за деякимиданимикомандуванняспеціальнимиопераціямиарміїСША(SOCOM)вжерозмістилоподібнузаявкунасайтіфедеральнихконтрактів.

Цюінформаціюпідтвердивгазеті Washington PostпредставникSOCOMМеттАллен(Matt Allen),-передає "РИА Новости". Зайогословами,зараздійсновивчаютьсяможливостіспівпрацізкомпаніями,якімоглибвироблятиросійськеозброєння.СпецназСШАхотівбиотриматипартіїавтоматаКалашниковатаіншої"нестандартної"дляСШАісоюзниківпоНАТОзброї.

"Щостосуєтьсяцьогозапитунапошук,мидосліджуємоможливостітаздібностівиробничихбаз(США)назбіркутихтипівозброєння,яківикористовуютьбагатонашихзарубіжнихпартнерів",-сказавАллен.

Реклама

Під"нестандартною"зброєюрозумієтьсяавтоматАК,снайперськагвинтівкаСВД,російськікулеметисередньогоівеликогокалібру,атакожавіаозброєннякалібру14,5мм,пишевидання.

В тренді
У Держдепі США можуть створити аналог ВООЗ – ЗМІ

ЗасловамиАллена,виробництвотакої зброїамериканськимикомпаніямибудене тількихорошимвикористаннямбюджетнихкоштів,а йпозитивнопозначитьсяназарубіжнихпартнерах,якимподібна зброябільшзнайома.

Вінпідкреслив,щопокиневідомо,якою будевартістьвиробленоївСША"нестандартної"зброї,наскількивонабудедоступноюіякісною.ЦяініціативадозволитьурядуСШАкращеконтролювативиробництвоідистрибуціютакої зброї.

АвтоматКалашникова(АК)єзагальновійськовоюзброєю,прийнятимнаозброєннявСРСРв1949 році.АвтоматбуврозробленийМихайломКалашниковим.На даниймоментАКірізнійогомодифікаціїєнайпоширенішимстрілецькоюзброєювсвіті.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...