У Стамбулі пройшов мітинг проти російської окупації Криму

10 грудня 2016, 20:04

Маршем протесту з плакатами "Вчора Сталін, а сьогодні Путін", "Поверніть викрадених", а також з кримськотатарськими прапорами пройшли до Генерального консульства РФ в Стамбулі

Узв'язкузМіжнароднимднемправлюдинивтурецькомуСтамбуліпройшлаакціяпротеступротиутискуправлюдинивКримуіросійськогоокупаційногорежиму,-передає 24 Телеканал.До протеступриєдналисяблизько500небайдужихгромадян,атакожчлениіпредставникифілійТовариствакультуритавзаємодопомогикримськихтатарзрізнихмістРеспубліки.

Маршемпротестузплакатами"Ватан,Міллєт,Кирим","ВчораСталін,асьогодніПутін","Повернітьвикрадених",атакожзкримськотатарськимипрапорамипройшлидо Генерального консульстваРФвСтамбулі.

Реклама

В тренді
Багато загиблих і поранених: США третій день охоплені масовими бунтами

Такожвпрес-заявібулиозвученііосновнівимогикримськихтатар,які проживаютьвТурецькій Республіці,середяких:негайнийвихідРосії,якапродовжуєпрактикуватирепресивнуполітикудосі,зтериторіїнезаконноокупованогоКриму,відновленнядемократичнихсвободіавтономіївскладіУкраїни,розслідуваннявсіхвипадківпорушенняправлюдини,тисківівбивстввстановленихміжнародноюслідчою комісією,атакожвинесенняпокаранняВолодимируПутінуміжнароднимсудом.

Протестзакінчивсяпокладаннямчорноговінка біляросійськогоконсульства.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти