Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У Стамбулі пройшов мітинг проти російської окупації Криму

10 грудня 2016, 20:04

Маршем протесту з плакатами "Вчора Сталін, а сьогодні Путін", "Поверніть викрадених", а також з кримськотатарськими прапорами пройшли до Генерального консульства РФ в Стамбулі

Узв'язкузМіжнароднимднемправлюдинивтурецькомуСтамбуліпройшлаакціяпротеступротиутискуправлюдинивКримуіросійськогоокупаційногорежиму,-передає 24 Телеканал.До протеступриєдналисяблизько500небайдужихгромадян,атакожчлениіпредставникифілійТовариствакультуритавзаємодопомогикримськихтатарзрізнихмістРеспубліки.

Маршемпротестузплакатами"Ватан,Міллєт,Кирим","ВчораСталін,асьогодніПутін","Повернітьвикрадених",атакожзкримськотатарськимипрапорамипройшлидо Генерального консульстваРФвСтамбулі.

Реклама

Такожвпрес-заявібулиозвученііосновнівимогикримськихтатар,які проживаютьвТурецькій Республіці,середяких:негайнийвихідРосії,якапродовжуєпрактикуватирепресивнуполітикудосі,зтериторіїнезаконноокупованогоКриму,відновленнядемократичнихсвободіавтономіївскладіУкраїни,розслідуваннявсіхвипадківпорушенняправлюдини,тисківівбивстввстановленихміжнародноюслідчою комісією,атакожвинесенняпокаранняВолодимируПутінуміжнароднимсудом.

В тренді
Коронавірус у Бельгії: виписаних з лікарень за добу вперше більше, ніж госпіталізованих

Протестзакінчивсяпокладаннямчорноговінка біляросійськогоконсульства.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...