Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У аварії Tesla згорів колишній агент ФБР

6 листопада 2016, 02:30

Представники компанії заявили, що автопілот не дозволив би автомобілю розігнатися до такої швидкості, яка привела б до подібної аварії

Сталивідоміподробицістрашної аваріїзелектрокаромTeslaвамериканськомуІндіанаполісі.Автомобільнавеликій швидкостіврізавсявдерево,післячогозагорівся.Водій,27-річнаКейсіСпекмен,загинуланамісці,пасажир,44-річнийКевінМаккарті,померпізнішеу лікарні.Їхнє одруженнябулопризначенона вересень2017.МаккартібувпрезидентоміCEO"CasePacer",закінчивАкадеміюФБРібувнаймолодшимагентомвкраїнівтой час,повідомляє TJ з посиланням наMashable

Очевидціописують подіюякщось жахливе."Спершуставсявеликийвибух,потімщекількавибухівпоменше,уламкизліталивповітря",-говоритьАльфредФиннель.

Осколкивідавтобуливиявленіврадіусі150метріввідмісцязіткнення.Тойфакт,щоцебувелектромобіль,додавпожежнимскладностівборотьбізвогнем.Їмдовелосявикористовуватикомбінаціюсухогопорошкуіводи,щобвпоратисяполум'ям.

"Високовольтнабатареяскладається злітій-іоннихакумуляторів,яківимагаютьвеликої кількостіводи,щобпогаситиїх,івонигорятьдужежарко",-пояснюєначальникспеціальнихопераційпожежноїчастиниІндіанаполісаКевінДжонс.

Якрозповілипожежники,навколомісцяаваріїбулобезлічвогнищвогнюзелементівбатареїіприсутньоговнихмагнію,якийвикликавефектфеєрверку.

Керувавсяавтомобільсамостійноабоавтопілотом,поки невідомо.Хочапредставникикомпаніїзаявили,щоавтопілотне дозволивбиавтомобілюрозігнатисядотакоїшвидкості,якапривелабдоподібноїаварії.

В тренді
Через сильний снігопад у Канаді зіткнулися 200 авто: десятки постраждалих

Раніше повідомлялось, що в США жінкирозбилисязакермомелектрокара Теsla.

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...