Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Ільхам Алієв в четвертий раз став президентом

12 квітня 2018, 18:12

В Азербайджані оголосили результати позачергових президентських виборів

В Азербайджані стали відомі результати позачергових президентських виборів. Урозпорядженніпрезидентане роз'яснюється,зчимбувпов'язанийперенесеннявиборів.Перемогуздобувчиннийлідеркраїни-ІльхамАлієв.Заньогопроголосували86відсотківвиборців.

Такимчином,віночоливкраїнувжевчетвертийраз.Довладиприйшовп'ятнадцятьроків тому-післясмертісвогобатька.Ізтихпірпостійнообирається.Єдина відмінністьцього разуполягаєвтому,щойогообрали нена5,авжена7років.

Реклама

АлієвбувобранийпрезидентомАзербайджанув2003 році,вподальшомувінпереобиравсяв2008 році ів2013 році.

В тренді
Коронавірус залишиться з нами надовго: вірусолог з Чехії пояснила

Відповідно до змін до Конституції Азербайджану, внесенихвосени2016 року,президенткраїниобиратиметьсяна7років.Виконавчийсекретарправлячоїпартії"ЙеніАзербайджан"(НовийАзербайджан)АліАхмедовнаминулому тижнізаявив,щокандидатомвпрезидентикраїнивіднеїєІльхамАлієв.

Нагадаємо,врамкахробочоговізитудо БрюсселяпрезидентУкраїниПетроПорошенко провів зустріч з президентом Азербайджана Ільхамом Алієвим.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...