Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Panasonic побудує ще одне "розумне" місто

25 листопада, 10:14

Актуально

Японське місто Суйта стане третім проектом такого кшталту в країні, зі спеціалізацією в галузі медицини та здоров’я

Компания Panasonic оголосила про будівництво ще одного "розумного" міста в Японії до кінця 2020 року. Місто Суйта стане третім проектом такого кшталту в країні, зі спеціалізацією в галузі медицини та здоров’я. На території в 2,3 га в північній частині Осаки буде збудовано декілька багатоповерхових будинків із 365 квартирами та апартаментами, оздоровчий центр, комплекс для постійного проживання літніх людей, які потребують особливого догляду, а також торгово-діловий центр і парк.

На відміну від двох інших "розумних" міст Panasonic у Японії – Фудзісави (орієнтована на комплексний розвиток міста і автономність у разі природних катаклізмів) і Цунасіми (мегаполіс майбутнього з науковим ухилом) – Суйта фокусується на здоров’ї та екологічному способі життя.

Усі жителі Суйти – від немовлят до старих – отримають доступ до консультаційної та безпосередньо медичної підтримки. Молодим родинам активно допомагатимуть у догляді за дітьми. За літніми ж людьми "наглядатимуть" спеціальні сенсори й система відеоаналітики від Panasonic у комплексі з периферійним медичним обладнанням, сумісним з Інтернетом речей. Використовуючи алгоритми поведінкового аналізу, система зможе розпізнавати найменші відхилення в рутинній поведінці людей, що свідчать про початок різних захворювань. Рання діагностика дасть змогу мінімізувати наслідки й полегшити перебіг хвороби.

Реклама

Суйта має стати першим в Японії населеним пунктом, чиї потреби на 100% забезпечуються відновлюваною енергією. Всі будинки будуть обладнані побутовими електрогенераторами на паливних елементах і батареями. Компанія Kansai Electric Power також забезпечить постачання "зеленої" енергії, в т.ч. зі своєї електростанції на фотоелектричних панелях Panasonic. Інший партнер розробить нову модель використання природного газу для більшої енергетичної гнучкості міста (можливості швидкого відновлення після природних катаклізмів, пристосовності до змін погоди тощо).

Ще одне стратегічне завдання проекту – гарантування стовідсоткової безпеки та зручності резидентів і гостей. Для цього в місті буде створена єдина система моніторингу на базі камер відеоспостереження з високою роздільною здатністю, а також технологій розпізнавання об’єктів, роботизації та штучного інтелекту. Система дасть змогу контролювати доступ до різних частин міста, запобігати порушенням правопорядку, а також надавати мешканцям персоналізовані сервіси.

В тренді
Медведєв раптом згадав Зеленського і "оскаженілий націоналізм"
Дмитро Медведєв

Для управління містом буде створена спеціальна платформа Suitable Town Platform на базі систем домашньої автоматизації Panasonic Home X, що дає змогу місту та оточуючим людину просторам адаптуватися до її мінливих потреб.

Особлива увага приділятиметься ком’юніті-утворюючим механізмам. Громадські простори Суйти дадуть змогу представникам різних поколінь зустрічатися, спілкуватися й взаємодіяти. Передачу даних у 5G-мережі й підтримку різних сервісних платформ на базі технології розпізнавання облич від Panasonic забезпечить корпорація Nippon Telegraph and Telephone. Hankyu Oasis візьме на себе будівництво й управління міським супермаркетом, а також послуги щодо забезпечення містян здоровими продуктами.

Корпорація Panasonic відповідатиме за планування й загальне управління проектом, розвиток міста, залучення партнерів і створення платформи спільної творчості для розвитку міського концепту. А її дочірній підрозділ — корпорація Panasonic Homes – за будівництво, дизайн простору й організацію системи управління "розумним" містом.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...