Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Наступна ціль Путіна – Білорусь: експерт розповів про загрозу Лукашенку

30 липня 2018, 06:19

Білорусам загрожує кримський сценарій - "зелені чоловічки", псевдореферендум і приєднання до РФ

Лукашенко і Путін. Фото: gettyimages

Лукашенко і Путін. Фото: gettyimages

Майбутнє незалежності Білорусі під загрозоюцякраїна,звеликою часткоюймовірності,станенаступною ціллюпрезидентаРФВолодимираПутіна,якийможепозбутисялідерабілорусівОлександраЛукашенкоіприєднатисусідівдо складуРосії.Про ценаFacebookнаписавросійсько-німецькийсоціологІгорЕйдман.

Зайогословами,вРосіїпадаєрейтингПутінаі,швидше за все,Кремльбудезмушенийвжитиновийагресивнийдемаршнаміжнародній арені,щобпослабитиневдоволеннягромадянсвоєю внутрішньою політикою.Експертвважає,щонайбільшбезпечнаівигіднаціль-Білорусь.

"Дуже великий ризик, що Путін спробує організувати аншлюс цієї країни. Недарма про таку загрозу недавно проговорився і сам Лукашенко. Зробити це Путіну буде зовсім неважко. За Лукашенка не заступиться ніхто: ні населення, ні власні, інфільтровані російськими агентами силові структури, ні Захід (для якого він – "останній диктатор Європи"). Більш того, як кажуть добре поінформовані люди, у російської влади є компромат на Лукашенка, який містить в т.ч. докази його персональної відповідальності за викрадення і вбивства білоруських опозиціонерів", – пояснив Ейдман і додав, що в Білорусі Путін популярніший за Лукашенка.

Реклама

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Вінвважає,щоПутінвикористовуєдосвідГітлера,якийпоставивкерівництвуЧехіїультиматумпередзахопленням.Такіу випадку зЛукашенком-спочаткубудесерйозна розмовавМоскві,авцей часнапоготовівжебудутьсумнозвісні"зеленічоловічки".

"Він викличе Лукашенка на переговори і, потрясаючи компроматом, поставить йому ультиматум з вимогою підписати договір про аншлюс з Росією. Якщо "Бацька" буде опиратися, його просто інтернують в Москві, а путінська агентура в білоруських силових і держструктурах за цей час за допомогою російських "зелених чоловічків" зробить переворот. Потім стандартний зрежисований "референдум" і договір про "вступ Білорусі до Російської Федерації на правах суб'єкта з особливим статусом" (Конституцію РФ змінити недовго). А далі – нова урапатріотіческ

В тренді
Світ проти коронавируса: карта по країнам за 1 квітня і всі подробиці

ttt_10

РанішебілоруськийполітологАлесьЛогвінець розповідав, що Путін незадоволений Лукашенком і незалежністю Білорусі. Зайогословами,прагматичнадружбаЛукашенказУкраїноюдратуєМосквуіМосквапіслязавершеннячемпіонатусвіту зфутболувирішилавлаштуватисобічерговузовнішнюперемогу.

Як розповідав в інтерв'ю сайту "Сегодня" білоруський опозиціонер Віталій Римашевський, Лукашенкорозумієзагрозу,що виходитьвідПутіна.Білоруськийполітичнийігромадськийдіяч,співголовапартіїБілоруськаХристиянськаДемократіявважає,щоМінськзаразнамагаєтьсявідмежуватисявідРФ,алецедуженелегко.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...