Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Дивні музеї: в Японії туристів заманюють смішними каменями з обличчями

4 лютого 2018, 03:46

Тут можна знайти і Елвіса, і капітана Горобця, а з недавніх пір навіть президента Трампа

Один з найдивніших музеїв в світі знаходиться в Японії. Тут зібрана колекція каменів з обличчями, дзінменсекі. Тут можна знайти і Елвіса, і капітана Горобця, а з недавніх пір навіть президента Трампа. Колекція постійно поповнюється силами всього однієї людини – господині і директора. І сюди приїжджають відвідувачі з усього світу.

Йошіко Хаяма живе в двох годинах їзди від Токіо на автомобілі, в невеликому місті під назвою Чічібу. Вона – єдина власниця і директор Музею каменів з особами. Це крихітний музей, про який до недавнього часу знали тільки шанувальники цього мистецтва, які шукають дзінменсекі, камені з очима. Репортаж про нього вийшов на каналі Great Big Story
.

ТрадиціюзбиратитакікаменівродинізаснувавбатькоЙошіко.Вінзахопивсяцимхобі,колийомубулосорокроків,іпродовживмайжедосамоїсмерті,вирушаючинарічкузбиратикамінчикимайжекоженденьбільшеп'ятдесятироківпоспіль.

Зрештою,каменівсталотакбагато,що27років томуЙошікоіїїбатьковідкрилиекспозиціюдлявідвідувачів.Умузеївсьогооднакімнатазвітринами,алевнійвиставленобільшетисячікамінчиків.Тутєнайрізноманітнішіобличчя.Ось,наприклад,Волан-де-Морт.

Реклама


Анедавноз'явивсяДональдТрамп.ЄщеЕлвісПреслі,ДжонніДепп,інопланетянинзоднойменногофільмуСпілбергаідесяткиіншихпопулярнихвЯпоніїізаїїмежамигероїв.Ає й такікаменіяк"Борецьсумо".

В тренді
Коронавірус у Бельгії: виписаних з лікарень за добу вперше більше, ніж госпіталізованих
Колекціяпостійнопоповнюється.Йошікорегулярногуляєпо берегурічкиішукаємайбутніекспонати.

Щобшукатитакікамені,потрібноходитикрокзакроком.Будетейтизанадтошвидко-нічогоне знайдете.Щобкаміньвважавсядзінменсекі,уньогоповиннібутиочіірот,алене абияк,авправильнихмісцях.Щедобре,колиєніс,алетакебуваєдужерідко.
ДзінменсекітрохинагадуютьгероївфільмуХаяоМіядзакі"ПринцесаМононоке"-деревнихдухівкодама.Осьяквонивиглядаливмультику.

Йошікосподівається,щосправуїїбатькапродовжитьсяіпісляїївласноїсмерті,колидорослимистанутьдіти.

Раніше ми писали, в які музеї Києва можна безкоштовно піти в лютому.

Нагадаємо, в Києві дорожчають квитки в популярні музеї: Національниймузейнародноїархітектуритапобуту"Пирогово"іНаціональниймузейім.ТарасаШевченка.

Ранішемиписали,щовКиїврадіпропонують створити музей археології замістьторговогоцентрунаПоштовійплощі.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...