Україна – абсолютний чемпіон європи зі стрибків у воду

Официально

26 Июня 2013, 10:00

З 18 по 23 червня у німецькому місті Росток відбувся Чемпіонат Європи зі стрибків у воду, в якому взяли участь 115 спортсменів із 19 країн.

Під час континентальної першості спортсмени збірної команди України завоювали найбільшу кількість золотих медалей – 4, порівняно з іншими країнами-учасницями. 24 червня українська команда переможців із завойованими медалями та титулами повернулася додому, адже через місяць українська  збірна братиме участь у найголовнішому змаганні 2013 року – Чемпіонаті світу (м. Барселона, Іспанія).

25 червня у приміщенні Держмолодьспорт відбулась урочиста прес-конференція за участі Міністра молоді та спорту України Равіля Сафіулліна, президента Федерації України зі стрибків у воду Ігоря Лисова, головного тренера Тамари Токмачової та спортсменів збірної команди, під час якої привітали чемпіонів Європи: Юлію Прокопчук (змагання "мікст" з О. Бондарем; вишка серед жінок), Олександра Бондаря (змагання "мікст" з Ю. Прокопчук; вишка серед чоловіків) та Іллю Квашу (змагання з трампліну 1 м).

Срібними призерами чемпіонату Європи 2013 року стали: Федорова Олена та Письменська Анна – в змаганнях зі синхронних стрибків з трампліну 3 м серед жінок. Бронзовими призерами чемпіонату Європи 2013 року стали: Горшковозов Олександр та Колодій Олег – в змаганнях зі синхронних стрибків з трампліну 3 м серед чоловіків; Горшковозов Олександр та Меженський Дмитро – в змаганнях зі синхронних стрибків з вишки серед чоловіків.

Під час прес-конференції Равіль Сафіуллін зауважив, що в Україні, на жаль, поки що відсутні комфортні умови та матеріально-технічна база для проведення навчально-тренувальних зборів, українських та міжнародних чемпіонатів зі стрибків у воду.

У свою чергу, президент Федерації України зі стрибків у воду Ігор Лисов зазначив, що в Києві у вересні цього року відкриють новітній спортивний комплекс із басейном 50х25 метрів та спеціальним професійним обладнанням (загальна площа 15000 кв. м., об’єм води 4,6 тис. м. кубічних), який стане провідною базою для тренувань української збірної зі стрибків у воду (ред. – забудовник: будівельна компанія "Ліко-Холдінг", яка є генеральним спонсором Федерації).

"У вересні в Голосіївському районі столиці ми відкриємо фізкультурно-спортивний комплекс, на базі якого буде створено Центр олімпійської підготовки та Дитячо-юнацьку спортивну школу району. Ми врахували досвід як тренерський, так і олімпійський, тому, думаю, на наступний рік ми дещо ускладнюватимемо програму, аби якість стрибків була ще вищою", – зазначив Ігор Лисов.

Нагадаємо, темпи будівництва комплексу випереджають графік.

"На сьогодні, темпи зведення спортивного комплексу випереджають графік будівництва (ред. – за нормами ДБН до 36 місяців). Почавши будівництво комплексу з листопада 2011 року, ми завершимо всі будівельні роботи до 24 місяців і відкриємо спортивний комплекс у серпні-вересні цього року", – додав Ігор Лисов.

Вы сейчас просматриваете новость "Україна – абсолютний чемпіон європи зі стрибків у воду". Другие Последние новости Украины смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...