Пресс-анонс Всеукраїнського масового заходу "Всесвітній день ходьби – 2015"

Актуально

2 Октября 2015, 09:00

Пресс-анонс Всеукраїнського масового заходу  "Всесвітній день ходьби – 2015"

Україна долучається до Всесвітнього дня ходьби, який відбудеться більш ніж в 150 країнах на усіх континентах світу, 4 жовтня 2015 року! Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" за сприяння Міністерства молоді та спорту України організовує та проводить всеукраїнський масовий захід "Всесвітній день ходьби – 2015", який відбудеться 4 жовтня 2015 року на вулиці Хрещатик у Києві. Початок заходу о 13:00. Програмою передбачено масова ходьба на дистанцію 3 км за участю офіційних осіб, відомих спортсменів, зірок української естради, представників ЗМІ, киян та гостей міста, а також, фестиваль борщу, різноманітні активності від спортивних федерацій та концертна програма.

Разом із киянами та гостями столиці у заході візьмуть участь  Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, керівництво Київської міської державної адміністрації та представники дипломатичних місій країн Європейського Союзу і світу, депутати Верховної Ради України та депутати Київської міської і Київської обласної рад, керівники органів державної влади різного рівня, Національний олімпійський комітет України та відомі українські спортсмени, організації та установи різних форм власності і спрямування, навчальні заклади тощо.

sport-a3_adshot_creative_20150925_04

Вы сейчас просматриваете новость "Пресс-анонс Всеукраїнського масового заходу "Всесвітній день ходьби – 2015"". Другие Последние новости Украины смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...

Комментарии

осталось символов: 1000 Правила комментирования