Рівненський суд ухвалив справедливе рішення на користь трудового колективу ДП "ПрикарпатЗахідтранс"

Актуально

24 Июня 2015, 16:55

Сьогодні, 24 червня, Рівненський апеляційний господарський суд ухвалив рішення на користь трудового колективу Рівненського підрозділу Дочірнього підприємства "ПрикарпатЗахідтранс", що фактично означає переломний момент у боротьбі працівників за розблокування роботи нафтопроводу. Зокрема, суд залишив без задоволення скарги Генеральної прокуратури України щодо скасування рішення про відміну рішення про визнання права власності України на нафтопровід, а також Фонду державного майна України щодо призначення експертизи у даній справі.

За словами заступника директора з товарно-транспортних операцій ДП "ПрикарпатЗахідтранс" Кафідової Оксани, сьогоднішнє засідання є переломним у боротьбі працівників підприємства за розблокування його роботи.

"Нарешті нас почули, громадськість та судді дізналися про проблеми в роботі нашого підприємства, і сьогодні суд виніс справедливе рішення – на підставі наявних доказів та документів. Наслідком такого рішення має стати розблокування роботи нафтопроводу, – зазначила вона.

За її словами, 26 червня має відбутися чергове засідання Рівненського апеляційного господарського суду щодо позову ДП "ПрикарпатЗахідтранс" до митниці з вимогою розблокувати роботу  підприємства. "Ми сподіваємося, що рішення суду буде також на користь нашого колективу і найближчим часом, функціонування нафтопроводу буде відновлено", – додала представник підприємства.

Варто зазначити, що під час судового засідання під стіни суду зібралися працівники Дочірнього підприємства "ПрикарпатЗахідтранс" не лише Рівненського, а Житомирського підрозділу. Понад 200 людей вимагали від суду ухвалити справедливе рішення та дозволити нафтопроводу функціонувати.

Нагадаємо, наприкінці 2014 року Рівненський суд ухвалив рішення про передачу нафтопродуктопровода "ПрикарпатЗахідтранс" у власність Фонду держмайна. Тоді ж цей же нафтопродуктопровід намагалося забрати в своє управління дочірнє підприємство Міністерства енергетики ДП ПОНП, яке разом з другим дочірнім підприємством "Укртранснафтопродукт" протягом останніх місяців було замішане в захопленнях Одеського НПЗ, Васильківської нафтобази та Херсонського нафтоперевалочного комплексу.

Вы сейчас просматриваете новость "Рівненський суд ухвалив справедливе рішення на користь трудового колективу ДП "ПрикарпатЗахідтранс"". Другие Последние новости Украины смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...