Святкування Дня фізичної культури і спорту

Актуально

11 Сентября 2015, 11:00

Святкування Дня фізичної культури і спорту

12 вересня, вул. Хрещатик, 12.00 – 18.00

Одна з найбільш соціальних подій року!

В суботній осінній день на Хрещатику зберуться представники більш ніж 60 видів спорту, відбудуться показові виступи та майстер класи із видів спорту, олімпійський урок, спортивний квест, запис до спортивних секцій для всіх бажаючих і все це на одному майданчику – вулиця Хрещатик.

Зокрема Програмою передбачено:

12.00 – 13.55 – Олімпійський урок (конкурси, вікторини, олімпійська зарядка) – навпроти КМДА,

14.00 – 14.30 – Офіційна частина – сцена біля центрального входу будівлі КМДА,

14.30 – 18.00 – Робота спортивних локацій із видів спорту, запис усіх бажаючих до спортивних сецій – вул.Хрещатик,

14.30 – 18.00 – Показові виступи із видів спорту, виступи музичних колективів – сцена біля центрального входу будівлі КМДА,

15.00 – Перший безкоштовний забіг "Intersport Ukraine Run 2015" – вул.Хрещатик,12 (детальна інформація на сайті: www.intersportrun.org.ua),

15.00 – 18.00 -Велосипедна гонка з маунтенбайку UpHill "Red Bull Hill Charasers" – вул. Андріївський Узвіз (детальна інформація на сайті: www. bikeportal.org.ua),

17.00 – відкриття скейт-парку у м. Вишневе (вул. О. Вишні, 2, ЗОШ I-III ступенів №2).

Даний захід – це привід познайомитися із більшістю спортивних напрямів, що існують в нашій країні, а також можливість вибрати саме той вид спорту, який буде до душі.

12 вересня на кожного чекає справжня магічна атмосфера спортивного свята, всі бажаючі зможуть спробувати себе в різних видах спорту, почути нову корисну інформацію і просто насолодитися красою майстерності українських спортсменів.

Головний організатор – Міністерство молоді та спорту України спільно з Національним олімпійським комітетом України, Спортивним комітетом України, Українським центром фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт", Центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та спортивними федераціями із видів.

Вы сейчас просматриваете новость "Святкування Дня фізичної культури і спорту". Другие Последние новости Украины смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...