Відкритий лист трудового колективу консорціуму "ЄДАПС"

21 Июня 2011, 07:55

Про готовність України до впровадження біометричної ідентифікації та випуску електронних документів, що посвідчують особу і підтверджують громадянство: е-паспорт, е-ID-card

Пану Януковичу В.Ф.
Президенту України

Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

Багатотисячний трудовий колектив консорціуму "ЄДАПС" повністю підтримує заходи, які вживаються Вами по спрощенню візового режиму для пересічних громадян України. Указ Президента №494 від 22.04.2011 р. "Про Національний план з виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України" передбачає запровадження в Україні електронних (біометричних) паспортів для виїзду за кордон.

Консорціум "ЄДАПС" неодноразово повідомляв про те, що вітчизняні підприємства в активній співпраці з Національною академією наук України вже розробили власні технології виробництва біометричних документів та готові в найкоротший термін запровадити їх в Україні.

У відповідності до розпорядження Міністерства внутрішніх справ в Україні розроблено електронні документи: е-паспорт та е-ID-card – прототипи яких передано керівництву країни та Міністерству внутрішніх справ України (див. Додаток 1).

Групою українських підприємств, що входять до складу консорціуму "ЄДАПС", створена державна інформаційна система, що забезпечує впровадження біометричної ідентифікації та випуск електронних документів, що посвідчують особу і підтверджують громадянство (е-паспорт, е-ID-card) та відповідають найвищим світовим стандартам (див. Додаток 2).

Високу якість українських електронних документів, підтвердили авторитетні світові організації: ОБСЄ, Єврокомісія, ІCАО, INTERPOL, міжнародні експертні лабораторії (див. Додаток 1).

Підприємства консорціуму "ЄДАПС" відвідало більше 50-ти експертів Євросоюзу, які були вражені рівнем технологій та безпеки на підприємствах консорціуму (див. Додаток 1). У сфері виробництва електронних документів та інформаційних систем наша країна увійшла до складу 10-ти держав-лідерів, що випускають високотехнологічну продукцію. Більше того, саме українським технологіям, в порівнянні з іншими країнами, дана найвища оцінка – консорціум "ЄДАПС" був удостоєний честі виготовляти електронні паспорти та ID-картки для співробітників INTERPOL, за впровадження яких майже одноголосно проголосували 189 країн-членів цієї організації.

Створені українськими виробниками системи біометричної ідентифікації та випуску електронних документів, працюють в режимі реального часу. Переконатись в цьому в будь-який час можуть будь-які світові експерти, що виявлять бажання відвідати потужності наших підприємств.

Разом з тим трудовий колектив консорціуму здивований тими "міфічними" збігами, коли з приїздом до України деяких експертів з Євросоюзу, одночасно прибувають приватні європейські компанії з сумнівною репутацією, які намагаються нівелювати вітчизняні досягнення в сфері високих технологій.

Консорціум з відповідальністю заявляє, що Україна не потребує жодних іноземних технологій, допомоги або консультацій, вартість яких значно перевищує вартість українських розробок. Системи, розроблені та запроваджені українськими вченими, науковцями та інженерами, перевершують всі світові аналоги. В Україні створено науково-промисловий комплекс в сфері виробництва ідентифікаційних документів та інформаційних систем, якого не має жодна країна світу.

Багатотисячний трудовий колектив консорціуму "ЄДАПС" просить Вас звернути увагу на події, які відбуваються навколо запровадження в Україні електронних документів, та підтримати розробки вітчизняних виробників.

Запрошуємо у будь-який зручний для Вас час відвідати українські підприємства, що входять до складу консорціуму "ЄДАПС", та особисто переконатись у високому науковому, технологічному та виробничому рівні вітчизняної галузі виробництва захищених ідентифікаційних документів.

Додатки:

1. Фото прототипів е-паспорта та е-ID-card, експертних висновків міжнародних лабораторій та ІКАО, список представників Європейського Союзу, що відвідали підприємства консорціуму "ЄДАПС" на 1 арк. формат А3 – просмотреть

2. Меморандум на українській мові на 1 арк. формат А4 – просмотреть

З найкращими побажаннями,
трудовий колектив консорціуму "ЄДАПС"

Прикрепленные файлы: Dodatok_2.doc Dodatok_1_pismoEDAPS.PDF

Вы сейчас просматриваете новость "Відкритий лист трудового колективу консорціуму "ЄДАПС"". Другие Последние новости Украины смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...
Загрузка...