Зустрічайте оновлений дизайн "Миргородської" та "Миргородської Лагідної": удосконалений, модний та зручний!

PR

21 Мая 2012, 12:57

Зустрічайте оновлений дизайн "Миргородської" та "Миргородської Лагідної": удосконалений, модний та зручний!

1x1_04Тепер улюблена мінеральна вода додаватиме життєвих сил вже в новому образі: з яскравим трендовим дизайном етикеткита з новою формою пляшки! Нова етикетка робить її ще помiтнiшою на полицях магазинів, а форма пляшки стала ще зручнішою.

Оновлена зовні, мінеральна вода залишилась незмінною, такою ж сповненою "мінералами бадьорості", як і завжди. Адже вона видобувається з широко відомого Миргородського родовища.

Води Миргородського родовища "Миргородська" та "Миргородська Лагідна" містять знамениту четвірку "мінералів бадьорості" – Магній, Кальцій, Калій та Натрій, які додають життєвих сил.

Наприклад, Кальцій, який так необхідний організмові упродовж усього життя, позитивно впливає не тільки на наш зовнішній вигляд – на волосся, нігті, а й на зуби та кістки. А ось поєднання Калію, Натрію та Магнію не тільки нормалізують роботу нирок та серця та утримують наші м’язи в тонусі, а й покращують нашу пам’ять та знижують ризик розвитку хронічної втоми.

Пам’ятайте: нестача мінералів викликає зомбі-ефект*, з яким потрібно боротися кожного дня. І Миргородська знає, як допомогти вам у цій боротьбі.

Насолоджуйтесь улюбленим смаком Миргородської та Миргородської Лагідної та додавайте собі життєвих сил!

Детальніше на сайті www.mirgorodska.ua

*зомбі-ефект, анти-зомбі ефект, зомбі – вигадані, жартівливі висловлювання щодо сильно втомлених людей.

Вы сейчас просматриваете новость "Зустрічайте оновлений дизайн "Миргородської" та "Миргородської Лагідної": удосконалений, модний та зручний!". Другие Последние новости Украины смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...