Голосування в номінації «Премія глядацьких симпатій»


«ЗОЛОТА ДЗИҐА 2021»
Національна кінопремія «Золота Дзиґа», заснована Українською кіноакадемією, щороку присуджується українським кінематографістам за професійні досягнення. Цього року кінопремія вручатиметься вп'яте. Близько 450 кінопрофесіоналів — членів Української кіноакадемії — оберуть переможців у 22 номінаціях.

Глядачі також можуть зробити свій вибір, проголосувавши за улюблений фільм у номінації "Премія глядацьких симпатій". Переможець за версією глядачів отримає статуетку "Золота Дзиґа" під час урочистої церемонії.
Національна кінопремія «Золота Дзиґа», заснована Українською кіноакадемією, щороку присуджується українським кінематографістам за професійні досягнення. Цього року кінопремія вручатиметься вп'яте. Близько 450 кінопрофесіоналів — членів Української кіноакадемії — оберуть переможців у 22 номінаціях.

Глядачі також можуть зробити свій вибір, проголосувавши за улюблений фільм у номінації "Премія глядацьких симпатій". Переможець за версією глядачів отримає статуетку "Золота Дзиґа" під час урочистої церемонії.
НОМІНАНТИ
Проголосуйте за улюблений фільм!
Атлантида


Події фільму розгортаються у 2025 році, після майбутньої перемоги України у війні з Росією. Окупований Донбас повернено до складу країни, але його території визнані непридатними для проживання.
Безславні кріпаки


Молодий кріпак Тарас і його кохана Марія намагаються покинути українську землю. Та на кордоні їх затримують - Тараса ув'язнено, а Марію повертають до її хазяїна. У бараку Тарас знайомиться із самураєм на ім'я Акайо.
Борщ. Секретний інгредієнт


Який український борщ - справжній? - Євген Клопотенко вирушив у мандрівку всією Україною, щоб віднайти секретні інгредієнти головної страви українців.
Веронські скарби


Листопад 2015 року. У Вероні сталося одне з найзухваліших пограбувань століття: з музею Кастельвеккьо було викрадено 17 шедеврів живопису.
Весільний спадок


«Весільний спадок» - це повнометражний документальний фільм, в якому розповідається про весільні звичаї та обряди з різних куточків України. Завдяки цій картині глядач зануриться у світ багатої, яскравої та різноманітної весільної культури 8 областей країни.
Де ти, Адаме?


Сюжет фільму розгортається у стародавньому монастирі Дохіар на західному узбережжі гори Афон, на півострові Егейського моря. Цей півострів відданий у виняткове користування монахам східного християнства.
Екс


1932 рік. Галичина. Львівське воєводство. На основі реальних подій. Молоді українські революціонери, члени підпільної організації, кидають виклик нечесній та корупційній владі.
Забуті


30 річна вчителька української мови Ніна не може залишити окупований Луганськ і змушена йти на курси перепідготовки з викладання російської мови. Андрій, 17 років, учень, що залишився сиротою після війни.
Земля блакитна, ніби апельсин


Воєнні дії на сході України тривають. Обстріли у Красногорівці ("червона зона" Донецької обл.), де живуть мати-одиначка Ганна та її четверо дітей, не припиняються. Але поки зовнішній світ складається з вибухів та хаосу, дім наших героїв повен життя і світла.
Зірка Давида Черкаського


Документально-анімаційний «фільм-портрет» про чудову людину, режисера-мультиплікатора Давида Черкаського. Він відомий не тільки своїми прекрасними роботами про Лікаря Айболита, Капітана Врунгеля і піратів у пошуках скарбів, але і як багатогранна та яскрава Особистість.
Казка старого мельникаВечір, діти збираються навколо вогнища, старий мельник починає розповідати їм казку. В його казці бурсак Миколка вирушає до пана Адама, щоб навчити грамоті його доньку Христинку.
Мати АпостолівЛюбов матері – безмірна. І коли її сину загрожує небезпека, вона стрімголов біжить йому на допомогу. Заради порятунку дитини вона здатна на все, навіть пройти крізь пекло війни.
Мої думки тихіСкладно назвати життя Вадима успішним – невдач в особистому житті та на роботі набагато більше, ніж будь-яких хороших моментів. А працює хлопець звукорежисером. Поки це йому грошей багато не приносить, але він сподівається на прорив.
Наші котики2014-й, розпал гібридної війни Росії проти України. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів їдуть добровольцями на Схід. На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання.
НомериХудожній фільм «Номери», що був створений за однойменною п'єсою Олега Сенцова, розповідає про ув'язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу.
Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке


Фільм-казку знято на основі книги українського казкаря і сценариста Сашка Лірника «Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід».
назад
Передчуття


Повільне життя провінційного приморського містечка N раптом порушує локальний скандал, який розгортається навколо чоловіка, що пішов з життя.
Поїзд "Київ-Війна"


Поїзд «Київ – Війна» – це повнометражний документальний фільм режисера Корнія Грицюка. Драматична історія поїзда «Київ – Костянтинівка», з унікальними долями, болем, спогадами, тайнами, надіями таких різних його пасажирів, є історією сучасної України.
Спадок Брехні


Колишній спецагент МІ-6 Мартін Бакстер приїжджає до Києва на прохання журналістки Саші Степаненко. Вона просить колишнього оперативника допомогти їй розкрити правду про секретні спецоперації міжнародних спецслужб.
Східняк


«Східняк» - українське бадді-муві за реальними історіями з життя в АТО. Дебютний фільм Андрія Іванюка, що засновано на особистій історії режисера та справжній бенефіс Богдана Бенюка. Його позивний «Борода». Він - невгамовний оптиміст та здатен вирішити будь-яке питання.
Тарас. Повернення


Розповідь про останні 3 місяці заслання Тараса Шевченка у Казахстані. Того літа поет, засланий на військову службу в російській царській армії, отримує повідомлення від друзів із Петербургу: його особисто помилував цар Олександр II.
Толока


У Тараса Шевченка є балада про те, як закохалися у Катерину троє козаків. Свій вибір Катерина довірила долі: пообіцяла стати дружиною тому, хто визволить з полону її брата. Двоє з трьох козаків загинули, намагаючись виконати умови договору, третьому вдалося врятувати брата, але брат Катерини виявився не братом, а її коханим
Уламки


Фільм «Уламки» розповідає історії дітей, котрі втратили важливу частину свого життя із-за бойових дій на сході України.
Фортеця Хаджибей


Козак Андрій має передати важливу інформацію у Стамбул. Для цього йому треба визволити з темниці батька своєї коханої – турецької красуні Фатіми. Молоді люди відважуються на ризиковану операцію
Черкаси


Мишко та Лев хлопці з українського села. Вони з різних причин опиняються на воєнному кораблі ВМС України «Черкаси», дислокованому в порту кримського озера Донузлав, під час подій на Майдані 2014 року.
ЮКІ


Цю національність у Північній Америці називають Ukrainians або коротко UKE ("ЮКІ" — українською). Часопис щільного проживання даного народу з народами континенту настільки довгий, як сама статистика.
.
"ЗОЛОТА ДЗИГА 2021"
НАЦІОНАЛЬНА КІНОПРЕМІЯ
назад
ПОДІЛІТЬСЯ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
© Segodnya.ua, 2021. Всі права захищені.

Ідея: Segodnya.ua
Дизайнер: Олена Бібер
Credits: Getty Images

ПІДПИШІТЬСЯ