Продолжая просматривать сайт, вы подтверждаете, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь
Главная Сегодня

Читай українською: ТОП книг про літо

Купатись може ще й зарано, а от засмагати вже можна. Тож робіть це з гарною книжкою в руках

Перший місяць літа впевнено про себе заявив теплими і сонячними днями. Вдома засиджуватись не хочеться, а тому прогулянки з пікніками та посиденьками в парку чи на набережній стають обов’язковою програмою вихідного дня.

Купатись може ще й зарано, а от засмагати вже можна. Щоб цей процес був безпечним – обирайте правильний час та засоби захисту від сонця. А щоб цей процес був цікавим – візьміть із собою книгу.

Влітку читати про літо? А чому б і ні. Сайт Сегодня.ua підготував ТОП-3 цікавих книг про літо на будь-який смак.

"Літо Мілени". Софія Андрухович

1_39

Фото: ex.ua

Головні герої повісті – це екзотичні квіти, які снять свої щасливі сни й живуть у своєрідному й дивовижному світі. Зло і цивілізація можуть тільки торкатися цього світу, але не можуть у нього проникнути. І водночас "Літо Мілени" не є цілковитою ідилією, це твір про ідилію, метаідилія, в якій іронічний підтекст резервує для авторки якісь додаткові змістові нашарування.

"Футбольний матч тривалістю в літо". Шамбаз Бернар

2_03

Фото: starylev.com.ua

Головний герой твору Фосто цього літа вирушає з татом у велику навколосвітню подорож. Одинадцять етапів від Баньоле до Бамако. Тисячі зустрічей і відкриттів, починаючи від багдадського цирульника і закінчуючи смаком копченої риби на Північному полюсі. І повсюди футбол — справжнісінький! Це перше всесвітнє турне, яке Фосто ніколи не забуде.

Книга ідеально підійде для любителів футболу, яким 8-12 років. Особливо актуальною ця "футбольна" книга є напередодні Євро-2016.

"Ще літо, але вже все зрозуміло". Карп’юк Василь

shche_lito_ale_vze_vse_zrozymilo_0_0

Фото: starylev.com.ua

Придивляючись до деталей, автор раз у раз відкриває органічну цілісність світу, частиною якого є людина. Стиль письма Карп’юка близиться до розмовної простоти, не втрачаючи виразності особистого голосу, а плин його мови, як це часто буває в розмові, легко переходить від побутових справ до питань метафізичних.

Раніше сайт Сегодня.ua писав про ТОП-5 новинок для вашої бібліотеки та знайомив з творчістю епатажного автора сатиричних п'єс Леся Подерев'янського.

Источник: "Сегодня"

Новости партнеров

Новости партнеров