Продолжая просматривать сайт, вы подтверждаете, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь
Главная Сегодня

"Бюро ритуальных услуг": Снежана Егорова со скандалом уволилась с телеканала

Ведущая уволилась с телеканала после скандального эфира

Снежана Егорова. Фото: facebook/Снежана Егорова
Снежана Егорова. Фото: facebook/Снежана Егорова

Скандальное поведение шоумена Антина Мухарского по отношению к его бывшей супруге, украинской актрисе и телеведущей Снежане Егоровой до сих пор находит отголоски в обществе и даже на украинском ТВ. Напомним, 49-летний Антин Мухарский покинул страну и "просил политического убежища в Европе" из-за истории с алиментами, которые он должен платить бывшей жене.

Так, во время эфира шоу на телеканале "Прямой", где до недавнего времени работала Снежана, 1 июня, в День защиты детей, зрителям предложили проголосовать за то, "кого бы они не дали убить врагу – Снежану Егорову либо Антина Мухарского?"

После скандального выпуска передачи ведущая решила уволиться с телеканала и написала об этой истории на своей странице в Facebook.

1528109711.5963
Фото: скриншот facebook.com/snezhana.egorova.9
___01
Фото: скриншот facebook.com/snezhana.egorova.9

"Шукаю роботу! Прошу репост! Дякую телеканалу "Прямий", що на стадії свого створення дали можливість вірити в те, що врешті-решт ми прийдемо до цивілізації, і створити авторську платформу "Територія Позитиву", яка дала можливість багатьом талановитим і порядним людям вголос заявити про своє існування. Прикро, що найстрашніший ворог, що вбиває, знаходиться найближче за все. Це байдужість, брехня і прагнення піару за будь-яку ціну "ПоярковНьюз" та Ірина Ратушна, на жаль, не можу назвати вас своїми колегами і навряд чи ви зрозумієте таке поняття як професійна або корпоративна етика.... -відверто! Єдине, що здивувало,так це те, що таким "креативним чином" канал вирішив відзначити день захисту дітей, пропонуючи глядачу обрати, кого дати вбити ворогу? Багатодітну матір, яка одна їх виховує і живе з ними в Україні або багатодітного батька-аліментщика, який покинув вже дві родини і всім своїм малолітнім дітям винен гроші, які з нього зтягуються через судові рішення і в примусовому порядку, і саме через це він втік з України аби не сплачувати аліменти...... саме тому він "герой і майбутній лідер думок"?! -З веселого: я щаслива, що серед моїх колег є порядні люди, які мене підтримали морально, за що їм дуже вдячна!", – написала Снежана.

1528109809.9283
Антин Мухарский
Фото: скриншот facebook.com/snezhana.egorova.9

Также Егорова написал следующее: "Українське телебачення перетворилося на бюро ритуальних послуг....і поховано в першу чергу мораль, честь, сімейні цінності та здоровий глузд!!! Коли в ефірі загальнонаціонального каналу пропонують моїм дітям-  Андрію, 11 років, Аріні, 8 років та Вані,6 років зробити вибір: кого б ви не дали вбити ворогу? Маму – Сніжану Єгорову, або тата – Антіна Мухарського. Як далі жити в суспільстві, де смерть стала веселою грою?".

Почему распался брак Снежаны Егоровой и Антина Мухарского, смотрите видео:

Новости партнеров

Новости партнеров