Київстар надав безкоштовний інтернет для Helsi.me та буде інформувати про пункти вакцинації від Covid-19

25 червня 2021 13:16

Актуально

Цифрові медичні послуги, які надаються у межах електронної медичної системи, стануть більш доступними для жителів України

/ Фото: Pixabay

Національний телеком-оператор та компанія Хелсі ЮА підписали меморандум про співпрацю, у рамах якого планують розвивати інноваційні напрямки у сфері цифрових медичних сервісів, а також інформувати населення щодо можливості запису в пункти вакцинації від Сovid-19 у різних містах України.

HELSI.me – це сучасна електронна медична система, створена для пацієнтів, лікарів, державних та приватних медичних закладів. Наразі вона об’єднує понад 49 000 лікарів, 24 млн пацієнтів і 1300 клінік у різних містах України. З мобільним додатком HELSI.me жителі України можуть замовляти медичні послуги у різних спеціалістів, записуватися на очні та дистанційні консультації у державних та приватних медичних закладах, отримувати інструкції щодо прийому ліків тощо.

Завдяки мобільному оператору "Київстар" цифрові медичні послуги, що надаються у рамках електронної системи HELSI.me, стануть більш доступними для населення. Так, оператор не буде списувати з рахунків абонентів пакетні мегабайти при завантаженні і користуванні мобільним додатком та сайтом HELSI.me.

Важливим напрямком співпраці мобільного оператора і "Хелсі ЮА" є інформування населення щодо можливості запису в пункти вакцинації від Сovid-19 у різних містах України. SMS інформування розпочнеться вже у найближчі дні. Абонентам потрібно буде лише перейти за посиланням у SMS і обрати зручне місце і доступний час для отримання безкоштовного щеплення. Інформація про те, де абоненти можуть зробити щеплення, також буде вказана на ресурсах HELSI.me.

У подальшому обидві компанії планують розвивати багато інших проєктів медичного напрямку, про які буде повідомлено додатково.

Мобільний додаток HELSI.me доступний для завантаження на Play Market https://bit.ly/3fNe5gW та App Store https://apple.co/2JgAcjU.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти