ількість автовикрадень в Україні збільшилася майже в 2 рази

3 жовтня 2014, 05:13

За 8 місяців викрали більше 7 тисяч автомобілів

 В Україні стали удвічі частіше викрадати а

 В Україні стали удвічі частіше викрадати а

У 2014 роцікількістьугонівавтомобіліввУкраїнізбільшилосямайжев2рази-на41%!Так,за данимиДАІ,за8місяцівпоточногорокувикрадено7048авто,тодіякзааналогічнийперіод2013 року -4137,передаєАвтоЦентр.

Втрійкунайбільшнебезпечних,зточкизорукрадіжок,автомобіліврегіоніввходять:Донецькаобласть-1500викрадень,г. Киев-840,Луганська-830 іДніпропетровська-587.АосьнайрідшевикрадаютьмашинивЧернівецькій таІвано-Франківськійобластях -викрадено 57транспортнихзасобів,Рівненській -52іТернопільській -45.

Якрозповіливпрес-службіДепартаментуДАІ,такеістотне збільшеннякрадіжоктранспортнихзасобівспровоковановійськовоїситуацієюнасходікраїни.Зокрема,кількістьугоніввДонецькійобласті збільшиласяна74%,авЛуганській-на66%.Бойовикивчислі іншихсвоїхзлочиннихдійвельмиактивновикрадаютьівідбираютьавтомобіліу місцевих жителів.Більштого,саміпідприємливіз них навітьорганізувалипротизаконнийбізнес,продаючикраденіавтомобілі.Вонипідробляютьномери агрегатівкраденогоавтоідокументипід ньогона зареєстрованівбазі ДАІтранспортного засобутакої ж моделіікольору,створюючи,такимчином,авто-двійники.Після чого їхспільникипереганяютьмашинувінші спокійнішірегіониУкраїниівиставляютьїї на продаж,якправило,покільказаниженоюціною,залучаючи,такимчином,покупців.

У зв'язкуз цимвДАІрадятьавтомобілістамбутиуважнимипри купівліавтомобіляі не "вестися"націкавувартість.Більштого,правоохоронцінавітьпідготувалирядкориснихрекомендацій,якідопоможутьуникнутипокупкиавто-клонів ікрадіжкитранспорту.

В тренді
Долар знову впав у ціні, а курс євро зростає

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти