Названий найбільш продаваний автомобіль в Україні

16 вересня 2014, 05:19

За 8 місяців в нашій країні було продано більше 2500 моделей відомого "китайця"

Geely Emgrand 7 - найкраще продається в Україні.

Geely Emgrand 7 - найкраще продається в Україні.

ВчерговийразGeely Emgrand7підтверджує,щоє однією зсамихпопулярнихмоделейнаукраїнському ринку.За підсумками8місяцівреалізовано більше2500авто,щодозволиломоделізновузайнятиперший рядок рейтингусамихпродаванихавтомобілів,передаєAUTO-Consulting.

ЗростанняпродажівGeely Emgrand7до минулого року склаломайже 18%!Відзначимо,що все ценатлістагнаціїавтомобільного ринку.

Незміннозростаючий попитGeely Emgrand7підтверджує,що цепродуктсвітовогорівня,який встиглиоцінитиавтолюбителііякийпродовжуєуспішнонабиратиобертів,яквУкраїні,такінасвітовихринках.

Нагадаємо,щоGeely Emgrand7-перший китайськийавтомобіль,який отримав 4зіркивєвропейськихкраш-тестахEuro-NCAP.

Впроцесівиробництваавтомобілявикористовуютьсялазерне зварювання,високоміцнасталь, заповненняшвівіотворіввоском,німецькаавтомобільнафарбанаводній основі,що захищаєвідкорозії.Ведучимипостачальникамикомплектуючихє відомісвітові компанії,середякихBosch,Siemens,Fuji,Valeo,Delphi,щогарантуєякістьі надійністьавтомобіля.

Насьогоднілідерапродажів можнапридбати за ціноювід157 900грн.Вже в базіавтомобільоснащенийкондиціонером,ABS+EBD,подушкамибезпеки,повнимелектропакетом,CD+MP3+USBаудіосистемоюз6-ма динамікамиіін.ВерсіяComfortдодатковообладнанаелектролюком(дляхетчбека),клімат-контролем,легкосплавнимидисками,парктронікомтаін.

Любителіавтоматичної коробкипередачможутьзвернутиувагунаEmgrand7здвигуном1,8л.іАКППза ціною від185 900грн.Данамодельоснащенаваріатором зможливістюручноговиборупередач,які виробляютьполіцензіїбельгійськоїкомпаніїPunch Powertrain.Данийвидкоробкипередачзабезпечуєменшу витратупалива нетільки в порівнянні зтрадиційнимиавтоматичними,а ймеханічнимикоробкамипередач.

Ранішеповідомлялося,що виробництволегковихавтомобіліввУкраїнівпалов28разів.

В тренді
Рада забракувала програму діяльності Кабміну

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти