Російські автомобілі в Україні можуть обкласти додатковим податком

24 вересня 2014, 05:12

Розмір мита може досягати 22%

Російські авто в Україні можуть обкласти

Російські авто в Україні можуть обкласти

Легковіавтомобілі, що випускаютьсяізбираються в Росії,можутьобкластивУкраїнідодатковимимитами.Додатковийподатокможебути введенийза результатамиантисубсидиційногорозслідування,передаєAUTO-Consulting.

Ініціаторомрозслідування,якепроводитьМіжвідомчакомісіяз міжнародної торгівлі,сталаасоціація "Укравтопром".Туди,всвоючергу,скаргинаправилипредставникиЗАЗі "Богдан".РосійськуФедераціюзвинувачуютьу наданнінечесноїконкурентної перевагивласнимавтопрому.Російськіавтозаводиотримують великідержавнісубсидії,втому числіза держпрограмами"Автомобільнапромисловість"та "Розвитокпромисловостіі підвищення їїконкурентоспроможності".Це,на думку представниківукраїнськихавтозаводів,сталооднією зпричин глибокоїкризи, в якійзнаходитьсявітчизнянийавтопром.

Результатомрозслідуванняможестатидодаткове мито,яким будутьобкладатисяросійські автомобілівУкраїні.Причомурозмірмитаможебутидосить істотним- до22,1%,припускаютьвAUTO-Consulting.

Ранішеповідомлялося,щоросійські автомобіліможуть і зовсімзникнутиз українських доріг.

В тренді
Українцям повернули літаки: куди можна полетіти і за якими правилами

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти