Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

ТОП-10 дивовижних автомобілів Джорджа Берріса

6 листопада 2016, 07:40

Найзнаменитіша машина Берріса - це, звичайно, перший реальний Бетмобіль 1966 року народження, але за свою кінокар'єру Берріс зробив десятки приголомшливих кастомів

Voxmobile (1967). Рекламний автомобіль, побудований на замовлення ко

Voxmobile (1967). Рекламний автомобіль, побудований на замовлення ко

ДжорджаБеррісаназивали"королемкастомайзерів".Найзнаменитішайогомашина-це,звичайно,першийреальнийБетмобіль1966 року народження,алезасвоюкінокар'єруБеррісзробивдесяткидивовижнихавтомобілів,-пише "Популярна Механіка".

Реклама

Берріс народився в Чикаго в 1925 році, а кастомайзингу захопився, як і багато молодих людей його покоління, відразу після війни. У 1951 році він купив Mercury і зробив з нього унікальний автомобіль для себе самого; машина сподобалася випадковому знайомому Берріса Бобу Хірохате, і той замовив собі такий же. Hirohata Merc несподівано став "зіркою" автошоу, а нині вважається одним з найкрасивіших автомобілів тієї епохи. Так почалася довга кар'єра Берріса, що завершилася лише з його смертю в 2015 році. Свій останній повний кастом він представив публіці в 2010-му у віці 85 років, а його майстерня працює і донині.

Hirohata Merc (1951)набазіMercury Eight Club Coupe-першийзамовнийкастом-карДжорджаБерріса.ПобудованийразомзбратомСемомБеррісоміїхнім другомФранкомСонзоньідлязамовникаБобаХірохати.

В тренді
Україні напророчили падіння важливого економічного показника
Voxmobile (1967). Рекламнийавтомобіль,побудованийна замовленнякомпаніїVOX.Насправдієвеличезнийпідсилювачемнаколесах,має12динаміківрізнихрозмірівідозволяєпідключатиодночаснодо32гітар.

Batmobile (1966).Першийвісторіїповнорозмірнийіпобудованийспеціальнодляфільму"Бетмобіль".ДотогоБетменїздиввкіноназвичайнихсерійнихмашина,БеррісжзробивдляТБ-серіалу1966 рокуунікальнийкастом-кар,причомувсьогоза3тижні.Правда,базоюпослуживібезтогоцікавийзовніпрототипLincoln Futura.

Ala Kart (1957).Кастомнабазікласичного"Форда" 1929рокудвароки поспільвизнававсянайкрасивішимкастомомАмерикиівважаєтьсяоднимзнайбільшвідомиххот-родіввісторії.

Beverly Hillbillies Truck (1962).Вантажівка,побудованийспеціальнодляситкомуThe Beverly Hillbillies(1962-1971)набазіOldsmobile Model43-A Touring1921року.

Black Beauty (1966). Щеодин,порядз"Бетмобілем",супергеройськийавтомобіль."Чорнакрасуня"дляфільму"Зеленийшершень"набазілімузинаImperial Crown.

Li’l Red Wrecker (1975).Евакуатор,побудованийдляситкому"Сенфордісин".МашинувфільміводивакторРеддФокс.

Surf Woody (1965).Пляжнийкастом,призначенийдляперевезеннядощокдлясерфінгу.Рамаавтомобілязвареназтруб,тобтовйогоосновівзагалінемаєсерійноїмоделі.ХібащодвигунвідFord Cobra.ОдинзнебагатьохкастомівБерріса,що не дійшлидонашихднів(точніше,слідийогогублятьсявнизцівласників).

Kopper Kart (1956).МодифікованийпікапChevroletзфорсованимдвигуном.Прикладтого,щоБеррісробивне тількибожевільнікастоми.

Super Van (1969).ПобудованийнаосновіDodge Sportsman VanіспочаткуназивавсяLove Machine,потімбувадаптованийдлязйомоквсеріаліSupervan(1977).

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...