Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Через обвал гривні українці "забули" про закордон

19 вересня 2015, 08:35

Найсильніше впав турпотік до "шенгенської" зони

Основним турнапрямком для українців стала Туреччина.

Основним турнапрямком для українців стала Туреччина.

Загальнийтуристичний потікукраїнців за кордону січні-липні 2015 рокускоротився майже на50%.Про цеповідомив комерційний директороднієї з туристичних компанійАркадійМаслов.

За словами експерта,це пов'язаноз нестабільноюекономічною та політичною ситуацією,девальвацією національної валютиівійськовими діямина сході України.

"Падіннявиїзноготуристичного ринкуз початку року склалоблизько 50%.Але вженаступного літньогосезону мипрогнозуємо зростанняцього показника.Особливосподіваємося наЄгипет",- сказавМаслов.

Реклама

При цьому віндодав, щонайбільше постраждаликраїни шенгенськоїнапрямки.Туристичніпотоки вІспанію та Італіюскоротилася більш ніж на50%.Анайбільше постраждалацього рокуГреція.

За словамиМаслова,основнимрічнимнапрямком дляукраїнських туристівзалишаєтьсяТуреччина.

В тренді
Хто не отримає пенсію в 60 років: правила на 2020 рік

Аташе з питанькультури та інформаціїпосольстваТуреччини в Україні БератЇлдиз, у свою чергу, озвучивдані, згідно якимтурпотікукраїнцівдо цієї країниз початку року знизивсяна3,5%.

"У 2014 роцітурпотікукраїнцівдо Туреччинисклав більше411 000осіб.За перші 7 місяців2015Туреччину відвідали387,3тисячі українців,щодемонструє зниженняв порівнянні з аналогічнимперіодом минулого року на3,5%.Але враховуючи той факт, що серпень2015 року звсіма показникаминабагато перевищивпоказники минулого року, ми очікуємо,що це зниженнябудекомпенсовано", – зазначивЇлдиз.

За словами директораз продажу та маркетингутурпутівокТарасаДемури, скорочення обсягівтуристичної сфериспостерігається практичноу всіх країнах.Прицьому останнім часомспостерігається зниження цінна тури, але, враховуючидевальвацію національної валюти, українціцього зниженняне відчувають.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...