Українці активно переходять на віддалену роботу: "за" і "проти" (Інфографіка)

9 березня 2016, 08:33

Роботодавці намагаються заощадити за допомогою віртуальних робочих місць, але побоюються втрати контролю

Багато роботодавців бояться відпускати співробітників на

Багато роботодавців бояться відпускати співробітників на

У 2015 році понад 20% українських підприємств використовували працю віддалених співробітників. За рахунок переходу на віддалений режим лише за минулий рік роботодавцям вдалося заощадити 1,7 млрд грн. При цьому вони цінують дистанційних співробітників – 5% з них отримують вищу зарплату в порівнянні з колегами в офісі. Про це свідчать дані дослідження "Бітрікс24" спільно з GFK Ukraine.

Аналітики прогнозують, що вже до 2017 року більше 10% офісних співробітників України будуть працювати віддалено, а за рахунок віртуальних робочих місць роботодавці зможуть економити близько 3 млрд гривень на рік.

_9

Сьогодніпроникненнядистанційної зайнятостівУкраїністановить21%.УсередньомучасткадистанційнихспівробітниківсередофіснихпрацівниківвУкраїнісклалаблизько7%.

Реклама

Віддаленихспівробітниківпереважнонаймаютьвмаленькікомпаніїзіштатомдо10 осіб(37%).Такожвеликачасткасередніхпідприємстввід51до250співробітниківвштаті(29%).Найменшевіддаленихспівробітниківу великихкомпаніяхзіштатомвід251людини.

_1_01

Основнамасакомпаній,що використовуютьвіддаленихспівробітників,зосередженавКиєві(33%).Найбільшевіддаленихспівробітниківзадіяноврітейлі,телекомунікаційнійгалузі,,промисловихібудівельнихкомпаніях.

_8

Реклама

Якпрогнозуютьаналітики,внайближчідварокиУкраїнучекаєстрімке зростаннядистанційної зайнятості.Вжедо 2017 рокуне менше35%компанійвкраїніматимутьвіртуальніробочімісця.Це зростаннявідбудетьсязарахунокпідприємств,якіще невикористовувалидистанційнийформатроботи,ікомпанійзчастковоювіддаленоюзайнятістю-25%і46%відповідно.

 До 2017 рокуне менше35%компанійвкраїніматимутьвіртуальніробочімісця

Часткадистанційнихспівробітниківбудеростизарахунокспівробітниківвідділуфінансіввмаломубізнесі,анасередніхівеликихпідприємствах-IT-відділів,сисадмінівіпрограмістів.Натретьомумісці-дистанційнийменеджмент.УсекторіITіТелекомочікуєтьсямаксимальне зростаннядистанційної зайнятості-до48%.

Портретвіддаленогоспівробітника

У73%опитанихкомпанійрозмірзарплати незалежитьвідтого,вофісіпрацюєспівробітникчи ні,ав5%компаніяхдистанційніпрацівникиотримуютьнавітьбільшеофісних.Однак10%роботодавцівпропонуютьдистанційнимспівробітникамменше,ніжстаціонарним,через невпевненістьвтому,щовесь свій робочийчасвониприсвячуютьодному працедавцю.

Реклама

_2_02

Великачастина віддаленихспівробітників-професіонализвисокоюкваліфікацією(58%)івищою освітою(83%).

Переважноцезрілілюдистарше25років.

_5

Аналітикивиділилиосновніпричинизростаннялояльностіроботодавцівдо віддаленихспівробітників:

  • професіоналізмірезультативністьбезповсякденногоконтролюз бокуроботодавця;
  • скороченнявитратнаоренду,організаціюробочогомісця,на відрядженнятаін.;
  • підвищенняпродуктивностіпрацізарахунокможливостіроботибезвідривувідвиробництвапід часвідряджень,хвороби,виїздівнавиробничіоб'єкти;
  • розширеніможливостідлянайму;
  • підвищеннямобільностііоперативності,можливістьбільшгнучкогопідходудо формуванняграфікароботи,щопризводитьдо поліпшенняякостіобслуговуванняклієнтів.
  • Майже90%керівниківзаявили,щовіддаленіспівробітникиекономічновигідні.Прицьому14%оцінюютьцейефектяк"сильний"і48%як"середній".Коженспівробітник,якийперейшовнавіддаленузайнятістьімаєвсе необхіднепрограмнезабезпечення,економитькомпаніїблизько17 000 грнна рік.

Основніджерелаекономії:

  • оснащенняробочихмісцьофіснимобладнаннямтаПО(близько10 000грннаодногоспівробітникана рік);
  • орендаробочихмісць(близько7200 грннаодногоспівробітниказарахуноквартостіорендиробочогомісця(4кв.м.)за ставкоюблизько150грн/кв.м.);
  • зниженнявитратнаоплатупрацізарахунокрозширеннягеографіїнаймуіоптимізаціїподатків.

Длябагатьохроботодавцівне такважливознизитивитрати,якзнайтипостійнихвиконавцівнаепізодичніроботи.Цюпроблемувирішуютьвіддаленіспівробітники.

Однакубагатьохкерівниківєупередженняпротидистанційної роботи.Найчастішевонипобоюютьсяпорушенняінформаційноїбезпекикомпанії.Такожїхбентежатьтруднощізконтролемробочогочасу,втратаефективнихкомунікаційвсерединікомпанії.Деяківважають,щоєризиквтратитикорпоративнийдухкомпанії,культуруіцінності.

Всі подробиці в спецтемі Інфографіка: економіка в цифрах

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти