Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Бойко: Держборг України становить трильйон гривень і вже сягає 100% ВВП

12 червня 2015, 20:20

Протягом останнього часу влада взяла кредит в обсязі 12 мільярдів доларів

Юрій Бойко, фото opposition.org.ua

Юрій Бойко, фото opposition.org.ua

Про це заявив народнийдепутат,Голова парламентської фракціїОпозиційногоблоку ЮрійБойко, виступаючина партійнійконференції у Житомирівп'ятницю,12 червня.

"Протягомостаннього часувлада взялакредитвобсязі 12мільярдів доларів.СьогодніДержавний борг України складає1 трильйонгривень івже сягає100% ВВП.За минулий ріквін вирісвтрирази.Це дійсновелика проблема, якувлада не хочепомічати.Фактично, вона живеоднимикредитами", -зазначив ЮрійБойко.

"Всі їхнізахіднівояжіприсвячені одному-михороші, дайтенамгрошей.На жаль, сьогоднівони не звертають увагинареальний сектор економіки.Ацедалоб можливістьнаповнитибюджет,проіндексуватизаплатиіпенсії", -додав він.

Реклама

За словамиЮрія Бойка,Опозиційнийблоквиступає категорично протиподібної політики.

В тренді
Що в наступному році буде з цінами на хліб

"Миспочатку виступалипроти прийняттяДержавногобюджету, якийне передбачавпідвищеннясоціальних стандартів.Сьогодні офіційнийрівень інфляціїперевищив 30відсотків, всібачатьзростання цін.Але владане враховуєце,доводячилюдейдо злиднів", – зазначивнароднийдепутат.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...