Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Глава МВФ закликала Україну виконувати свої зобов'язання

29 липня 2014, 14:49

Лагард зустрілася з Гонтаревою і Клімкіним

Лагард сподівається, що українська влада не скотиться в популізм і виконуватиме вимоги МВФ. Фото: AFP

Лагард сподівається, що українська влада не скотиться в популізм і виконуватиме вимоги МВФ. Фото: AFP

Директор-розпорядникМіжнародноговалютногофонду(МВФ) КрістінЛагардзакликала владуУкраїнипродовжувати здійсненнянаміченихреформ,у тому числіпакета заходів,необхідних для завершенняпершого перегляду кредитноїпрограми співпраці зФондом.

Лагардобговорилаостанні політичні подіїі зусилляукраїнської владищодо впровадження необхіднихреформна зустрічі зголовою Національного банкуУкраїниВалерієюГонтаревоїі міністромзакордонних справПавломКлімкіним.

Нагадаємо,МВФ 30квітня затвердивкредитну програмуstand-byдляУкраїнина10,976 млрдSDR (близько $17,1 млрд),розрахованунадва роки.На початку травняФондперерахувавпершийтранш2,058 млрдSDR(близько$ 3,2млрд).

24 червнямісіяМВФприбулавУкраїнудляпершого перегляду програмиі працюваладо 18липня.Урамкахвізитуобговорювалися питаннякоригуваннямакропрогнозута державного бюджетуна 2014рік, у томучислі у зв'язкуз ситуацієюв Донецькій і Луганськійобластях.

Наминулому тижніпрезидентУкраїниПетроПорошенкота прем'єр-міністрАрсенійЯценюкпровелителефонні розмовиЛагард,вході якого
 запевнилиу готовностікраїнивиконати всі зобов'язанняврамкахпрограми stand-by. За словами глави держави,українська владаразомз місієюМВФрозробилискоригованийподальший планреформдляреалізаціїпрограми з метоюподальшого узгодженняна РадідиректорівМВФ,якийочікується в другійполовині серпня.

Зі свого боку,Лагардзастереглаукраїнськихполітиків відпопулізмуі зайвихобіцянокпід час передвиборноїкампанії,оскільки в умовахпоточноїфінансово-економічної ситуаціївкраїні вонине зможутьбути реалізовані.

У разіпозитивногорішення радидиректорівУкраїнаотримає другийтраншкредиту в розмірі близько
$1,4 млрд.

Реклама

В тренді
В Україні різко впав курс долара: чому піднялася гривня

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...