Глава МВФ закликала Україну виконувати свої зобов'язання

29 липня 2014, 14:49

Лагард зустрілася з Гонтаревою і Клімкіним

Лагард сподівається, що українська влада не скотиться в популізм і виконуватиме вимоги МВФ. Фото: AFP

Лагард сподівається, що українська влада не скотиться в популізм і виконуватиме вимоги МВФ. Фото: AFP

Директор-розпорядникМіжнародноговалютногофонду(МВФ) КрістінЛагардзакликала владуУкраїнипродовжувати здійсненнянаміченихреформ,у тому числіпакета заходів,необхідних для завершенняпершого перегляду кредитноїпрограми співпраці зФондом.

Лагардобговорилаостанні політичні подіїі зусилляукраїнської владищодо впровадження необхіднихреформна зустрічі зголовою Національного банкуУкраїниВалерієюГонтаревоїі міністромзакордонних справПавломКлімкіним.

Нагадаємо,МВФ 30квітня затвердивкредитну програмуstand-byдляУкраїнина10,976 млрдSDR (близько $17,1 млрд),розрахованунадва роки.На початку травняФондперерахувавпершийтранш2,058 млрдSDR(близько$ 3,2млрд).

24 червнямісіяМВФприбулавУкраїнудляпершого перегляду програмиі працюваладо 18липня.Урамкахвізитуобговорювалися питаннякоригуваннямакропрогнозута державного бюджетуна 2014рік, у томучислі у зв'язкуз ситуацієюв Донецькій і Луганськійобластях.

Наминулому тижніпрезидентУкраїниПетроПорошенкота прем'єр-міністрАрсенійЯценюкпровелителефонні розмовиЛагард,вході якого
 запевнилиу готовностікраїнивиконати всі зобов'язанняврамкахпрограми stand-by. За словами глави держави,українська владаразомз місієюМВФрозробилискоригованийподальший планреформдляреалізаціїпрограми з метоюподальшого узгодженняна РадідиректорівМВФ,якийочікується в другійполовині серпня.

Зі свого боку,Лагардзастереглаукраїнськихполітиків відпопулізмуі зайвихобіцянокпід час передвиборноїкампанії,оскільки в умовахпоточноїфінансово-економічної ситуаціївкраїні вонине зможутьбути реалізовані.

У разіпозитивногорішення радидиректорівУкраїнаотримає другийтраншкредиту в розмірі близько
$1,4 млрд.

В тренді
Курс долара піде вгору: експерт назвав умову

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти