Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Держстат підрахував безробітних українців

25 червня 2018, 21:41

В Україні залишаються безробітними 1,7 млн осіб

/ Фото: Олександр Яремчук

ВУкраїнізнизивсярівеньбезробіття.За підсумкамипершогокварталувінсклав9,7%проти9,9%кварталомраніше.Про цеповідомляє"Урядовийпортал"з посиланнямнаданіДержавноїслужбистатистики.

"В абсолютних показниках кількість зайнятого населення в Україні у віці 15-70 років становила 16 млн осіб, безробітних – 1,7 млн осіб", – йдеться в повідомленні.

Угеографічномуістатевомурозрізірівеньзайнятостіібезробіттявиявивсянерівномірним
.

Реклама

"Рівень безробіття серед жінок дещо менше середнього по країні і становить 9,1%. Так само 9,1% становить рівень безробіття серед жителів міст", – додали в повідомленні.
 
Відзначено,щоданіДержстатузібраніта проаналізованіза методологієюМіжнародноїорганізаціїпраці.

РанішеДержстат вже назвав найбільш високооплачувані професії в Україні.

В тренді
Навіщо ревізори МВФ приїхали до Києва: експерт пояснив
Нагадаємо,за данимиДержслужбизайнятостів Україні за 2017 рік стало менше безробітних. До слова,майжеполовинатих,хтозвертаєтьсядо Державної службизайнятості,отримують недопомогу з безробіття,аможливістьзароблятигроші.Найчастішепропонуютьвакансіїзхорошоюзарплатоюфахівцям,якіпрацюютьзінструментом.
 
Ранішевченірозрахувализарплатущасливої людини.Виявилося щосередня зарплата в Україні серйозно не дотягує до світового "рівня комфорту"Так,фахівцівстановили,щовсередньомупосвіту95 тисячдоларівна рік.На думкувчених,дляемоційної рівновагивистачитьі60 тисячдоларівна рік.

Всі подробиці в спецтемі Зарплати в Україні

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...