Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Нафта і газ в Україні будуть продавати на аукціонах

24 січня 2015, 10:53

Перші торги відбудуться 31 січня

Аукціонна система продажу нафти і газу дозволить зробити ринок більш

Аукціонна система продажу нафти і газу дозволить зробити ринок більш

Перший українськийаукціон з продажусирої нафтиі скрапленого газувідбудеться 31січня 2015 року.Про це 23січня повідомилапрес-службанаціональної акціонерної компанії"НафтогазУкраїни"насвоєму офіційному сайті.

Бажають податизаявкинаучасть в аукціоніповинні зробити цене пізніше26 січня.

Аукціоннийкомітет такожприйняв рішення, що підприємства,вяких держава володієконтрольнимпакетомакцій (50% + 1акція),атакож їх філії, зобов'язанікупуватисиру нафту, газовийконденсаті зрідженийгазтількинааукціонах.

Реклама

У постановітакож визначаєтьсямінімальний термін, протягом якогопідприємстваповинні подаватизаявкипро продажнафти і газувласного видобутку.Це потрібнобудезробити не пізніше, ніжза п'ять днів допроведення аукціону.

В тренді
Привид нової програми: стало відомо, чого чекає МВФ від України

Нагадаємо, аукціоннийкомітет із продажусирої нафти, скрапленого газу тагазовогоконденсатубув створений22 січня.До його складу увійшлипредставникиНАК "НафтогазУкраїни", атакож двоєміністерств -економічногорозвитку і торгівлі таенеретікіта вугільної промисловостіУкраїни.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...