Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Нова ціна на газ: опалення та гаряча вода подорожчають на 80%

1 травня 2016, 13:50

Ціна на паливо з 1 травня 2016 року становитиме 6879 грн за тисячу кубометрів

З дорогим газом українцям доведеться провести наступну зиму. Фото

З дорогим газом українцям доведеться провести наступну зиму. Фото

С сегодняшнего дня возрастает цена на газ для населения и предприятий теплокоммунэнерго, что приведет к повышению цен на отопление и горячую воду почти на 80 процентов.

Цевипливає зрішенняурядувід 27 квітняпро встановленняєдиноїцінинагаздлянаселення,пише Укрінформ

Згідно з нимкінцевацінанапаливоз 1 травня2016року становитиме6879грнзатисячукубометрів.

Реклама

Крімтого,згідно з рішеннямНаціональноїкомісії,що здійснює державне регулюванняусферахенергетикиікомунальнихпослуг,з 1 травнявартістьелектричноїітепловоїенергії,що виробляютьсяАЕС,зросламайжена8%.

Такимчином,"скориговані"тарифиДП"НАЕК "Енергоатом" наелектричнутатепловуенергії,що виробляютьсяАЕС,підвищеніна7,8%до45,42коп.закВт-годину(з 1 січняцейтарифдорівнював41,9коп.закВт-год).

Нагадаємо,на початку березня2015року булопідвищенотарифинагаздлянаселення.Зокремадлятих,укогонемаєлічильників,вартістьодногокубометрагазузбільшиласяв3,3рази-до7188грнза1тис.куб.м.Мінімальнийтариф- 3600грнза1тис.куб.м,або3,6грнзакубометр-діяввопалювальнийперіоднаспоживанняне більше 1200куб.мгазупринаявностілічильника.

Уряд має намірдопочаткуопалювальногосезонувстановитивукраїнськихдомогосподарствахмайжемільйонлічильниківзметоюзаощадженнятеплаігарячоїводи.

В тренді
Паспорт разом з ІПН: в Україні запустили нову цифрову послугу

Реклама

Влада обіцяєтакожзахиститивідзростаннятарифівмалозабезпеченіверстви населення,до якихвідносятьмайже6 мільйонівукраїнців,зарахунокнаданнясубсидій.

Згідно з підписанимторікмеморандумомзМВФУкраїнаповиннабулапереглянутитарифиз 1 квітня,досягнувши75-процентногоімпортногопаритетудлянаселенняітеплокомуненерго.УкраїнапообіцялаМВФпоетапнопідвищуватитарифинаенергоносіїзтим,щобу 2017 роцідовестиїхдорівняпокриттясобівартості.

ПідвищенняУкраїноюціннагазєважливою складовоюдлязавершеннядругогопереглядупрограмиEFF.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...