Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Рада дозволила оренду ГТС американським і європейським компаніям

14 серпня 2014, 13:04

"Труба" при цьому залишиться в держвласності України

Оператором ГТС України зможе бути компанія з ЄС і США

Оператором ГТС України зможе бути компанія з ЄС і США / Фото: Сергій Ніколаєв

ВерховнаРадаУкраїниприйнялазакон, що дозволяєздачу українськоїГТСворендукомпаніям зЄС іСША."За"ухвалення рішення проголосували228депутатів.

Голосування відбулосяпіслявиступувпарламентіпрем'єр-міністраАрсеніяЯценюка,якийзапропонуваввнестипоправкивзаконопроектз урахуванням ранішеозвученихпропозиційнардепів.

Зокрема,Яценюкучерговийразпідкреслив,щоконтрольнадГТСповністюзбережеукраїнську державу.У законіпрописано,щоприватизація"труби" такожнеможлива.

"ВласністьіконтрольнаГТСзалишаєтьсяповністюзаукраїнською державою.Непростобудезалучитиінвестора,алецешанспочатипредметніпереговори зінвесторами",-зазначивЯценюк.

Середпоправок,яківнеслидепутатиіЯценюк,значитьсяповнийаудитКабмінузамайбутнімоператоромГТС.

"Припроведенніконкурсукомпанія-резидентЄС чиСШАзобов'язана будерозкритивсюсвоюфінансовуструктуруі розкритивсіхсвоїхвласників.Втому випадку,якщо компаніявигралаконкурс,воназможеприйняти рішенняпро змінусвоєї структуривласностітільки за згодоюукраїнської сторони.Атоможетрапитисятак,що виграєкомпанія-резидентЄС,апотім ситуаціязмінитьсяі компаніяпотрапить увласністькраїни-агресора",-пояснивЯценюк.

[LINKED_ARTS]

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...