Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У Відні відбудеться міжнародний форум "Україна завтра", на якому буде представлений план модернізації країни

2 березня 2015, 10:34

У заході візьмуть участь більше 250 впливових бізнесменів і політиків з України, Австрії, Великобританії, Німеччини, Польщі, Франції

3 березня 2015 у Відні пройде міжнародний форум "Україна завтра", на якому буде представлений план модернізації України, а також обговорюватимуться механізми залучення в Україну багатомільярдних інвестицій для реалізації плану. Форум проводить Федерація роботодавців України за участю найбільших профспілкових організацій України.

Мета форуму – налагодити діалог з європейськими країнами для отримання підтримки в питаннях проведення реформ, відновлення економіки України і залучення необхідних для цього інвестиційних ресурсів. Складність економічної ситуації в Україні характеризують падіння ВВП в четвертому кварталі 2014 на 15,2%, скорочення промислового виробництва в січні 2015 на 21,3%, падіння експорту в 2014 році на 13,5%, зростання офіційного курсу долара за останній рік з 8.93 гривень до 28,29 гривень за долар. Відтік іноземних інвестицій за 2014 склав 12,2 млрд. доларів (-21%). За оцінками Федерації роботодавців України, у 2014 році роботу втратили 400 тисяч осіб, в 2015 році кількість робочих місць може скоротитися ще на 1 млн. осіб.

Погіршення економічної ситуації в Україні позначається на економіках країн Євросоюзу. В якості партнерів для діалогу щодо виведення економіки України з кризи європейська еліта розглядає українських роботодавців і профспілки. "Вперше Європа, Європейський союз роблять ставку на Федерацію роботодавців і профспілки. Європейці щиро вірять, що це сили, які можуть сприяти проведенню реформ в Україні. Це дуже важливо, тому що Європа шукає партнерів в особі українського бізнесу і профспілок", – зазначив Глава Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ 12 лютого в ході засідання Ради ФРУ.

Реклама

У роботі форуму "Україна завтра" візьмуть участь понад 250 впливових бізнесменів і політиків з України, Австрії, Великобританії, Німеччини, Польщі, Франції.

Зокрема, в роботі форуму візьмуть участь перший Президент України Леонід Кравчук, міністр закордонних справ Австрії Себастьян Курц, Глава Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ, голова Конфедерації незалежних профспілок України Михайло Волинець, Єврокомісар з питань розширення та політики добросусідства Йоханнес Хан, президент ПАР в 1989 -1994 роках Фредерік Віллем де Клерк, голова Британсько-Українського товариства, член Палати Лордів, Лорд Річард Різбі, глава британсько-української міжпарламентської групи парламенту Великобританії Джон Віттінгдейл, французький філософ і журналіст Бернард-Анрі Леві. Також у форумі візьмуть участь глава Німецько-Української, член Німецько-Російської та Німецько-Білоруської парламентських груп у Бундестазі Карл-Георг Вельманн, Єврокомісар з питань розширення та політики добросусідства в 2010-2014 роках Штефан Фюле, член Бундестагу, Міністр фінансів Німеччини в 2005 -2009 роках Пеєр Штайнбрюк, директор французького Інституту громадської думки, керівник національного Асоціації підприємців Франції (MEDEF) в 2005-2013 роках Лоранс Парізо, Єврокомісар з питань торгівлі в 2004-2008 роках, Генеральний прокурор Англії та Уельсу, глава Королівської державної прокуратури у кримінальних справах в 2003-2008 роках Пітер Мендельсон, експерт у сфері конституційного права Руперт Шольц, міністр закордонних справ Франції в 2007-2010 роках, один із засновників організації "Лікарі без кордонів" Бернар Кушнер.

В тренді
Скільки можна заробити, не маючи досвіду роботи

Проведення форуму "Україна завтра" передували два міжнародні круглі столи, які були проведені за ініціативою Німецько-українського форуму в 2014 році. Тоді впливові експерти, політики, бізнесмени з України, Росії, Франції, Німеччини, Великобританії обговорювали кроки, які необхідно зробити Україні та іншим країнам для встановлення миру, стабілізації ситуації в Україні, зняття військово-політичної та економічної напруженості в Європі. Було відзначено, що конфлікт на сході України не може бути вирішений військовим шляхом. Для стабілізації ситуації в Україні і відновлення економіки необхідні спільні зусилля Росії і Євросоюзу. У новій Конституції України мають бути зафіксовані правила делегування повноважень. Відповідальність регіонів повинна зрости; повинні бути налагоджені власні механізми надходження податків, так само як і повинні бути врегульовані повноваження в галузі освіти і культури. Гармонізація стандартів Європейського Союзу та Євразійського економічного союзу дозволить створити єдиний ринок з населенням близько 700 млн. осіб. Зняття торгових обмежень між Росією-ЄС і Росією-Україна дозволить істотно зміцнити економіку Європи.

Нагадаємо, саме у Відні в червні 1961 року відбулася перша за 15 років "холодної війни" історична зустріч лідерів СРСР і США – Микити Хрущова і Джона Кеннеді. Зустріч у Відні поклала початок тривалому і непростому переговорному процесу, в результаті якого, серед іншого, було проведено роззброєння СРСР і США. Однією з причин вибору місця проведення переговорів в 1961 році стало те, що в 1955 році Австрія задекларувала свій нейтральний статус і гарантувала неприєднання ні до НАТО, ні до Організації Варшавського договору. Це стало однією з причин розташування у Відні штаб-квартир ОБСЄ та МАГАТЕ.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...