Українці накопичують борги за "комуналку", названі суми

2 березня 2018, 14:33

Найгірше розраховуються за ЖКП жителі східних регіонів та Київської області

Боргизапослугижитлово-комунальногогосподарствапродовжуютьрости.Тількивсічні2018року ці фірмизбільшилисяна14%в порівняннізгруднем2017го.

ЯксвідчатьданіДержстату,загальнасуманесплатидосягла32,9 млрдгривень.Зних3,1 млрдсклалиборгипоквартплаті,12,9 млрд-заспожитетеплоі14,6 млрд-загаз.

СередрегіонівнайбільшазаборгованістьзафіксованавКиївській,Харківській,ДонецькійіДніпропетровськійобластях
.

.png_647

Реклама

В тренді
Податки хочуть перекроїти: в Раді назвали три ключові напрямки

Нагадаємо, в 2017 році українці стали краще платити за компослуги, ніжв 2016-му.Так,якщонакінець грудня2016рсередняоплатаза рахункамисклала83%,тонакінець грудня2017року -вже88,1%.

Найкращаситуація-зоплатоюелектроенергії,причомувонастабільназрокуврік,боргівза"світло"практично небуває.Аосьзприроднимгазом,якимвприватнихбудинках,перш за всевселах,багатоопалюютьжитло,ситуаціянайскладніша —рівень оплати по країні всього 80%. Тобтокоженп'ятийкубометргазувикористовується"нашару".Заіншівидипослуг-опалення,гарячутахолоднуводу,вивізсміття-громадянирозраховуютьсяна94-96%.


Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти