Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Боротися з незаконними прибудовами можна не тільки в суді: куди звернутися

18 листопада 2018, 08:12

Судові розгляди можуть йти не один рік

Загальнуприбудинковутериторію,яказа закономналежитьвсіммешканцям будинкучасомпривласнюютьбездозволу.Журналісти"Сегодня"розбиралися,щоробитивтакомувипадкуікудизвертатися,перш,ніжподаватискаргидо суду.

ЖительстоличноїбагатоповерхівкиСергійрозповідає:напершомуповерсійогобудинкувідкрилистоматологічнийкабінетіприбудувалидодатковеприміщення

"Забралиприблизно50"квадратів"прибудинковоїтериторіїбеззгодимешканців,безбудь-якихдозволівЖЕКу,архітекторів...Заблокувалиодинзвиходівз16-поверхового будинку.Тобтоумешканцівтепернемаєзапасногоаварійноговиходувразінадзвичайнихситуацій",-розповідаєСергій.

Найбільшестраждаємешканкаквартири№3-їйприбудовазатуляєвікна.

"Абсолютнозакриладенне світло,виднапроспект.Обурювалисявсіпід'їзди,виходилилюди.Напроханнянадатиякісьдозвільнідокументинабудівлі,нічого ненадавалося",-говоритьІнна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

У самійстоматологіїнавітьвідсутнійкуточокспоживача,астендздокументами,замістьтого,щобвисітинаувазі,підпираєстінувзакутку.Подивитисянадокументитутне дають.Зустрітисязжурналістамивласник незахотів,затевтелефонній розмовіпогодивсяпрояснитиситуацію.

"Нашастоматологіяпрацюєзаконно.Нампростонецікавовиправдовуватися.Своїпретензіїмешканці будинкуможутьописативсудовомупозові",-говоритьбізесмен.

Реклама

ЮристМиколаХахулапопереджає:вирішення питаннявсуді-справа неодногороку.ТомуфахівецьрадитьжителямбудинкуспочаткузвернутисявДержавнуархітектурно-будівельнуінспекцію.

"Якщо,дійсно,з'ясується,щонемаєдозвільнихдокументівіцесамовільнебудівництво,будевинесеноприписпроусуненняперешкодізобов'язаннязнестицюспоруду",-говоритьХахула.

УДержінспекціїпроблемурозсудятьзапіврокуабосіммісяців,прогнозуєексперт.Інагадує,щоприбудинковатериторіяналежитьмешканцям.

Раніше юрист також розповів, як вплинути на власників ресторану, які встановили літній майданчик на всю ширину тротуару.

Такожжурналісти"Сегодня"проінспектуваликиївськіприбудовиіз'ясували,щобагатобалконівКиєва не вписуються в архітектурний стиль міста.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...