У Мінінфраструктури пояснили, чим обернеться блокада російських вантажівок

27 лютого 2016, 14:31

Блокування проїзду буде мати наслідки для України

Україна і РФ домовилися про припинення транзитно

Україна і РФ домовилися про припинення транзитно

У разі продовження блокування проїзду російських вантажівок через територію України на країну накладе санкції Світова організація торгівлі (СОТ), заявив директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку і автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури України Роман Хміль.

"Якщо у нас буде заблокований цей невеличкий потічок, на нас накладе санкції СОТ, і по нашій територію не поїде ніхто", – написав Хміль на своїй сторінці в facebook суботу.

За його підрахунками, автомобільний транзит через Російську Федерацію становить 4 млрд грн транспортних доходів, двосторонні автоперевезення в РФ становлять 2 млрд грн, транзит по залізницях дає 9 млрд грн, плюс вартість українських товарів, які перевозяться в країни Азії.


РанішеДержавнийприкордоннийкомітетБілорусіповідомив,що в'їзднатериторіюУкраїнивантажнихавтомобілівзросійською реєстрацієюблокуєтьсяпоблизуприкордонногопереходу "Доманово-Мокрани".

Раніше повідомлялось, що Україна і Росія відновиливантажніавтоперевезення,включаючитранзит,з00:0025лютого.

"Миїмвідповілинаїхнедружнідії.Вонивідкривають.Іминаумовахвзаємностітакожприймаємовідповіднізаходи.МВСіНаціональнаполіціязабезпечуютьнапершийперіодвідновленнятранспортнихперевезень",-сказавпрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

В тренді
Ринок праці в Україні: хто і де зможе знайти нову роботу
  • 11лютогогромадськіактивістив10областяхУкраїнипочалибезстроковуакціющодо недопущеннявиїздузУкраїнивнапрямкуміжнароднихкордоніввантажнихавтомобілівзномерамиросійськоїреєстрації.
  • Увідповідьнадіїактивістів14лютогоросійський уряд заборонивтранзитукраїнськихвантажівокпосвоїйтериторії.
  • Кабінет міністрів України15лютого прийнявдзеркальнізаходиітимчасовопризупинивдіютранзитнихдозволів,виданихдлявантажнихавтомобілівзреєстрацієювРосійськійФедерації.
  • Пізнішесторонипочалипереговорищодо вирішенняситуації, що склалася.Так, 16 лютогоУкраїнаіРосійськаФедераціядомовилисятимчасово,наперіодз 16 лютогодо 25 лютого2016року включно,відновитипереміщеннязаблокованихвантажівокпотериторіїобохкраїн.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти