В Україні відкрили продаж квитків на "новорічні" поїзди

6 грудня 2018, 15:38

"Укрзалізниця" активно бореться зі спекулянтами-перекупниками

Українці,нарешті,можутьпридбатизалізничніквиткинаперіодноворічнихсвят-продажпроїзнихдокументіввідкрився.

Вцьомуроцікупитиквиткинакінець грудняможнане раніше,ніжзатритижні,томувпершийденьпісляїхнадходженнявонлайн-продаж,українціпаралізувалироботуонлайн-сервісу-навантаженнянасерверперевізниказбільшилосявшістьразів
.

"Вчора були невеликі технічні проблеми з сервісом онлайн-бронювання. Чому це сталось? Якщо ми зазвичай продаємо через сервіс де 65-70 тис. квитків, вчора ми продали 170 тис. Тобто, навантаження на наш ресурс була надзвичайно велике. Воно була аномальне. Тому багато пасажирів зіткнулися з деякими технічними проблемами. Вже станом на вчорашній вечір ці проблеми були усунуті, і сьогодні сервіс працює в штатному режимі", – говорить заступник директора департаменту пасажирських перевезень дальнього сполучення "Укрзалізниці" Олександр Красноштан

Сьогодні, 6 грудня,нацентральномукиївськомузалізничномувокзалівосновномузнаходятьсялюди,якінамагалисякупитиквиткионлайн,алечерез збійсистемине змоглицьогоробити.Через ажіотажроботукаспродовжилидо12ночі.

Найпоширенішінапрямки,кудихочутьпридбатиквиток-курорти.Людиохочеїдутьдо Львова, Чернівців,Івано-Франківська абоУжгорода.

"Унасгруповезамовлення,миберемоужгородськийнапрямок.Ценайпопулярніший напрямвзагалі-Закарпаття, Прикарпаття.Онлайнне купували,яне знаю,якпрацюватитамзколективнимизаявками.Потрібно10-20квитківкупити",-розповідаєодна з покупців.

Реклама

В"Укрзалізниці"пояснили,щонавмиснозакрилионлайнпродажгруповихквитків-щобуникнутиспекуляцій.Зтією ж метою в Українітимчасовозаборонилаздавати залізничні квитки через інтернет.

Аосьіндивідуальніквиткивжеможнапридбатинасайті-проблемузпродажамионлайнвладнали,тому необов'язковоїхативзалізничнікаси.

Длязручності,перевізникзбільшивкількістьпоїздівнатуристичнінапрямки,втімреалізаціюквитківнанихпочнутьвжепіслятого,якпродадутьквиткинапотяги,що курсуютьцілийрік.ВУЗрадятьмоніторитипоявуквитківнасайті.

Також раніше в "Укрзалізниці"придумали,яквирішитипроблемудефіциту квитків.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти