Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Представник ЦВК в суді розповіла про ситуацію на скандальному 59-му окрузі

7 листопада 2014, 14:51

Дар`я Нинько

Центрвиборчком не прийняв документацію, так як вона не була оформлена належним способом

В суді розглядають ситуацію на скандальному 59-му окрузі. Фото: inpress.ua

В суді розглядають ситуацію на скандальному 59-му окрузі. Фото: inpress.ua

СьогодніВищийадміністративнийсудрозглядаєапеляціюкандидатавдепутати,мераКураховоСергіяСажкаіЦВКщодо рішення Апеляційногоадмінсуду.Нагадаємо, 3листопада АпеляційнийадміністративнийсудКиєваскасувавпостановуЦентрвиборчкомущодовідстороненнявід роботичленівскандальноїОВК№59(Донецькаобласть).

ЯкпередаєкореспондентСегодня.ua,назасіданнісудупредставникСажканадаввідеозаписи, на якихвидно,щотроєновопризначенихчленів ОВКне змоглипринестиприсягуі приступитидо роботи. Такожнавідеозаписі видно,що з будівліокружкомубуливинесенікомп'ютериідокументація,а 9відстороненихчленівпокинулитериторіюОВК,оскільки вонинібитоприйняли рішенняпоїхатидо Києва.

Всвоючергу, представники ЦВКвсудістверджують,що усуненийголоваОВК№59ОлексійГармашвинісз собою ідрук,ачленикомісіїпопрямувалидо Дніпропетровська.

ЯкзаявилапредставникЦВКвсуді, відстороненийГармашперешкоджавтому,щобприбулічлени ОВКмоглиприйнятиприсягу,атакожкерувавпроцесомтого,щобновоприбуліпокинулибудівлюокружкому. За їїсловами,внічна 31 жовтня9 членівОВКпопрямувалидо Дніпропетровськау супроводібатальйонутериторіальноїоборони.

Вонасказала,що члениОВК"покинулибудівлюнезаконнимспособом,не повідомившипро своє рішенняЦВК".Далі, за їїсловами,двоєцихчленів,ГармашіФурман,привезлидо Центрвиборчкомудокументацію,печатку,всеце булооформленоненалежнимспособом.

Представниктакожзазначила,щоколи представникиОВКповідомляли,що булооброблено75%протоколів,до Києва вжепривезливсе.

У зв'язкуз цимЦВК, за їїсловами,не прийняладокументацію,відправившиїїдляналежного оформлення,адрукзабралана зберігання.

За їїсловами,вжезранку 31жовтня ЦВКбулавкурсіпротиправнихдійчленів ОВК№59,атакожтого,що в будівліокружкомузнаходилосянадто багатоправоохоронців.

Нагадаємо,ОВК№59- єдинавУкраїні,де досінемаєпідсумківголосування.

ГоловаЦентральноївиборчоїкомісії МихайлоОхендовський
назвав 59-й округ найбільшою проблемоюдляЦВК.

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Фальсифікації виборів

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...