Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

В ЦВК вважають, що скандальний 59-й округ вже сьогодні обробить 100% електронних протоколів

7 листопада 2014, 14:17

Зараз в систему "Вибори" введені результати підрахунку 89,18% голосів по одномандатному округу

Окружком продовжує обробляти протоколи. Фото: AFP

Окружком продовжує обробляти протоколи. Фото: AFP

У Центральній виборчійкомісіїсподівається,щоОВК№59(Донецькаобласть)обробить100%електроннихпротоколівза результатами голосуваннянапозачерговихвиборахнароднихдепутатіввжедо кінцясьогоднішньогодня.Про цежурналістамповідомивголоваЦВКМихайлоОхендовський,передаєкореспондентРБК-Україна.

"Мисподіваємося,щоокружнавиборчакомісія зможесьогоднізавершитиобробкупротоколівдільничнихвиборчихкомісій,тодівжезавтравонизможутьдоставитипротоколипро підсумки голосуваннявЦентральнувиборчукомісію",-розповівОхендовський.

Прицьомувінзазначив,щозараз данийокружкомобробляєпротоколивнормальномурежимі.

Цюж інформаціюпідтвердилиі в самійокружної комісії.Засловамиодногоз членівОВК,робота комісіїведетьсявштатномурежимі."Мирозраховуємосьогоднізавершитипідрахунокголосіві введення данихвсистему"Вибори ",-сказавпредставниккомісії.

Відзначимо,що заразвІАС"Вибори"введенірезультатипідрахунку89,18%голосівпоодномандатному округу.Лідируєкандидатвнароднідепутати,мерміста КураховеСергійСажко.

Нагадаємо, ранішеголоваЦентральноївиборчоїкомісії МихайлоОхендовський
назваd 59-й округ найбільшою проблемоюдляЦВК.

ЯквідомоОВК №59 заблокувалиозброєнілюди,передбудівлеюз'явилисязеніткиімінометиЇх, засловамиочевидців,встановилибійцібатальйонів"Дніпро-1"і "Правогосектора".

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Фальсифікації виборів

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...